Organizacja JMC Instalacje osiągnęła 1 481 531 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 481 530 zł. Pozostałe przychody to 1 zł.
Całkowite koszty wyniosły 937 216 zł.
Zysk netto wyniósł 544 314 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 740 766 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 481 531 zł w 2024 roku. • 474 721 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 272 157 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 544 314 zł w 2024 roku. • 197 683 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji JMC Instalacje wynosi 3 725 193 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
560 248 zł a 7 620 401 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 862 597 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 725 193 zł w 2024 roku. • 1 259 226 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie JMC Instalacje mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji JMC Instalacje wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji JMC Instalacje wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
JMC Instalacje charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla JMC Instalacje wynosi 116 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 44 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 246 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 44 tys. zł a 246 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
58 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 116 tys. zł w 2024 roku. • 35 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 44 tys. zł w 2024 roku. • 14 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 246 tys. zł w 2024 roku. • 63 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne JMC Instalacje wyniosły
877 361
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów JMC Instalacje wyniosła 828 884 zł.
a
ktywa obrotowe to 785 795 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 43 089 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 828 884 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 746 998 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 81 887 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 414 442 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 828 884 zł w 2024 roku. • 342 279 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 66%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 73%.
Marża operacyjna wyniosła 41%.
Marża netto wyniosła 37%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 33 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 36.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 18.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania JMC Instalacje wyniosły 81 887 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 828 884 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 10%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 40 943 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 81 887 zł w 2024 roku • 139 596 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 10% w 2024 roku • 41% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja JMC Instalacje wykazała przychody na poziomie 1 481 531 zł.
Organizacja zarobiła 600 971 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 56 657 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 544 314 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 28 329 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 56 657 zł w 2024 roku • 20 760 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku