Szkoła jazdy w Płocku|Kursy prawa jazdy kategorii B i C+E|Szkolenia ADR dla przewozu towarów niebezpiecznych|Kwalifikacje wstępne i okresowe dla kierowców|Doradztwo w zakresie dofinansowań i jazdy doszkalające
Traker Group to renomowana szkoła jazdy z siedzibą w Płocku, wyspecjalizowana w szkoleniu kierowców pojazdów różnych kategorii. Organizatorem szkoleń są doświadczeni trenerzy, którzy kładą duży nacisk na bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz profesjonalizm w przygotowaniu adeptów do egzaminów. Traker oferuje szeroki wachlarz kursów, w tym prawo jazdy kategorii B oraz C+E, kursy ADR związane z przewozem towarów niebezpiecznych, a także kwalifikacje wstępne i okresowe dla kierowców zawodowych. Unikalnym aspektem działalności Traker Group jest indywidualne podejście do ucznia oraz atmosfera sprzyjająca nauce, co znajduje odzwierciedlenie w licznych pozytywnych opiniach klientów. Dodatkowo, szkoła zapewnia doradztwo w zakresie dofinansowań oraz organizuje jazdy doszkalające dla tych, którzy pragną poprawić swoje umiejętności. Traker Group stale podnosi jakość swoich usług poprzez rozwój oferty oraz wdrażanie innowacyjnych metod nauczania.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Traker Group osiągnęła 1 999 012 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 999 012 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 934 087 zł.
Zysk netto wyniósł 64 925 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 666 337 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 999 012 zł w 2025 roku. • 1 873 456 zł w 2024 roku. • 884 501 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 21 642 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 64 925 zł w 2025 roku. • 247 435 zł w 2024 roku. • 500 995 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Traker Group wynosi 2 206 140 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
613 766 zł a 4 997 530 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 734 130 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 206 140 zł w 2025 roku. • 2 803 785 zł w 2024 roku. • 2 973 142 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Traker Group wynosi 84 tys. zł.
EBITDA Traker Group wynosi 217 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Traker Group wynosi 3 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Traker Group wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,533% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2025 roku. • 2,77% w 2024 roku. • 2,77% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Traker Group wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Traker Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Traker Group wynosi 74 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 13 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 164 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 13 tys. zł a 164 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
25 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 74 tys. zł w 2025 roku. • 76 tys. zł w 2024 roku. • 70 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 42 tys. zł w 2024 roku. • 27 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 164 tys. zł w 2025 roku. • 151 tys. zł w 2024 roku. • 101 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
421 402
zł.
Koszty operacyjne Traker Group wyniosły
1 914 605
zł.
Wynagrodzenia stanowią
22%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
140 467 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 421 402 zł w 2025 roku • 245 385 zł w 2024 roku • 70 507 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
7.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
22% w 2025 roku •
15% w 2024 roku •
21% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Traker Group wyniosła 914 893 zł.
a
ktywa obrotowe to 425 156 zł.
a
ktywa trwałe to 489 736 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 914 893 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 96 538 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 818 355 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 303 298 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 914 893 zł w 2025 roku. • 821 890 zł w 2024 roku. • 574 391 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 8%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Traker Group wyniosły 96 538 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 914 893 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 11%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 32 179 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 96 538 zł w 2025 roku • 68 460 zł w 2024 roku • 68 396 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 11% w 2025 roku • 8% w 2024 roku • 12% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Traker Group wykazała przychody na poziomie 1 999 012 zł.
Organizacja zarobiła 81 569 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 16 644 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 64 925 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 20% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 5548 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 16 644 zł w 2025 roku • 34 768 zł w 2024 roku • 50 167 zł w 2023 roku
Organizacja Traker Group wykazała zysk netto większy niż 80% organizacji z branży "Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 87% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 89% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 87% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 87% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 41% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 89% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 86 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-86
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 26 dni20-04-2026
2024
−2 mies. 24 dni22-04-2025
2023
−2 mies. 28 dni18-04-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Gawrysiak Kinga posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Piotrowski Dawid posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.