Organizacja Spółdzielnia Socjalna Smacznego! osiągnęła 30 353 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 18 257 zł. Pozostałe przychody to 12 096 zł.
Całkowite koszty wyniosły -4337 zł.
Zysk netto wyniósł 22 595 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 10 118 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 30 353 zł w 2024 roku. • 456 759 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 7532 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 22 595 zł w 2024 roku. • 7183 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Spółdzielnia Socjalna Smacznego! wynosi 145 074 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
34 459 zł a 316 327 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 48 358 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 145 074 zł w 2024 roku. • 362 627 zł w 2023 roku. • 24 000 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Spółdzielnia Socjalna Smacznego! mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Spółdzielnia Socjalna Smacznego! wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,533% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2024 roku. • 2,77% w 2023 roku. • 4,37% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Spółdzielnia Socjalna Smacznego! wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku. • 0,02% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Spółdzielnia Socjalna Smacznego! charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Spółdzielnia Socjalna Smacznego! wynosi 5 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 16 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 16 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 5 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 3 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 16 tys. zł w 2024 roku. • 14 tys. zł w 2023 roku. • 11 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
20 497
zł.
Koszty operacyjne Spółdzielnia Socjalna Smacznego! wyniosły
25 168
zł.
Wynagrodzenia stanowią
81%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
6832 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 20 497 zł w 2024 roku • 380 527 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
27.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
81% w 2024 roku •
85% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Spółdzielnia Socjalna Smacznego! wyniosła 46 260 zł.
a
ktywa obrotowe to 46 260 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 46 260 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 45 945 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 315 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 15 420 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 46 260 zł w 2024 roku. • 210 518 zł w 2023 roku. • 32 000 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 49%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 49%.
Marża operacyjna wyniosła -38%.
Marża netto wyniosła 74%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -12.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 24.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Spółdzielnia Socjalna Smacznego! wyniosły 315 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 46 260 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 105 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 315 zł w 2024 roku • 171 334 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2024 roku • 81% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Spółdzielnia Socjalna Smacznego! wykazała przychody na poziomie 30 353 zł.
Organizacja zarobiła 22 595 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 22 595 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Spółdzielnia Socjalna Smacznego! wykazała zysk netto większy niż 42% organizacji z branży "Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 19% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 6% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 6% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 42% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 19% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 18% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 6% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 344 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 268 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+344
dni względem terminu
0
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+8 mies. 28 dni09-04-2026
2024
+8 mies. 28 dni09-04-2026
2024
+18 mies. 1 dni09-04-2026
2023
+4 mies. 19 dni01-12-2024
2022
+16 mies. 25 dni01-12-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki