Organizacja PV Kolonia Mazew 1 osiągnęła 536 348 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 523 169 zł. Pozostałe przychody to 13 179 zł.
Całkowite koszty wyniosły 376 367 zł.
Zysk netto wyniósł 146 802 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 178 783 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 536 348 zł w 2025 roku. • 571 573 zł w 2024 roku. • 374 979 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 48 934 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 146 802 zł w 2025 roku. • 181 234 zł w 2024 roku. • 243 514 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji PV Kolonia Mazew 1 wynosi 1 830 934 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
804 521 zł a 4 726 201 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 610 311 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 830 934 zł w 2025 roku. • 1 882 048 zł w 2024 roku. • 1 864 179 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT PV Kolonia Mazew 1 wynosi 151 tys. zł.
EBITDA PV Kolonia Mazew 1 wynosi 399 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w PV Kolonia Mazew 1.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji PV Kolonia Mazew 1 wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,483% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji PV Kolonia Mazew 1 wynosi 0,24%. To oznacza, że firma ma szansę 0,24% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,060% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,24% w 2025 roku. • 0,20% w 2024 roku. • 0,19% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
PV Kolonia Mazew 1 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla PV Kolonia Mazew 1 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 236 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 236 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 236 tys. zł w 2025 roku. • 207 tys. zł w 2024 roku. • 171 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne PV Kolonia Mazew 1 wyniosły
372 347
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów PV Kolonia Mazew 1 wyniosła 3 866 332 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 425 241 zł.
a
ktywa trwałe to 2 441 091 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 866 332 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 684 782 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 181 550 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 288 777 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 866 332 zł w 2025 roku. • 3 719 315 zł w 2024 roku. • 3 537 617 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 12%.
Marża operacyjna wyniosła 29%.
Marża netto wyniosła 27%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania PV Kolonia Mazew 1 wyniosły 2 684 782 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 866 332 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 69%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 894 927 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 684 782 zł w 2025 roku • 2 684 566 zł w 2024 roku • 2 684 103 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 69% w 2025 roku • 72% w 2024 roku • 76% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja PV Kolonia Mazew 1 wykazała przychody na poziomie 536 348 zł.
Organizacja zarobiła 164 001 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 17 199 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 146 802 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 5733 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 17 199 zł w 2025 roku • 20 916 zł w 2024 roku • 26 622 zł w 2023 roku