Sprzedaż i wynajem nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych.|Zarządzanie najmem dla właścicieli nieruchomości.|Doradztwo i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.|Szeroki dostęp do klientów z zastosowaniem nowoczesnych metod marketingowych.|Działalność na terenie Wielkopolski i Zachodniopomorskiego.
VINSKI ESTATE to biuro nieruchomości z siedzibą w Poznaniu, które specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rynku nieruchomości. Firma oferuje usługi związane z sprzedażą, zakupem oraz wynajmem nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Właściciele biura stawiają na profesjonalizm i efektywność, co potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów. Ich celem jest stworzenie przyjaznej i profesjonalnej przestrzeni dla osób poszukujących mieszkań, domów lub biur w Poznaniu i okolicach. Dzięki nowoczesnym metodom marketingowym oraz dostępowi do szerokiego kręgu klientów, VINSKI ESTATE skutecznie łączy kupujących i sprzedających, oferując zindywidualizowane podejście do każdej transakcji. Dodatkowo, firma zajmuje się zarządzaniem najmem, co stanowi istotną część jej działalności, zapewniając klientom spokój i bezpieczeństwo w zarządzaniu ich nieruchomościami.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Vincare osiągnęła 171 926 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 171 926 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 81 238 zł.
Zysk netto wyniósł 90 688 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 57 309 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 171 926 zł w 2024 roku. • 70 011 zł w 2023 roku. • 2742 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 30 229 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 90 688 zł w 2024 roku. • 25 699 zł w 2023 roku. • 369 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Vincare wynosi 568 688 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
91 318 zł a 1 269 636 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 189 563 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 568 688 zł w 2024 roku. • 172 772 zł w 2023 roku. • 7332 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Vincare mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Vincare wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,533% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2024 roku. • 2,77% w 2023 roku. • 2,77% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Vincare wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,02% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Vincare charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Vincare wynosi 19 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 43 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 43 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
6 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 19 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 5 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku. • 0 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 43 tys. zł w 2024 roku. • 11 tys. zł w 2023 roku. • 2 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Vincare wyniosły
71 795
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Vincare wyniosła 144 569 zł.
a
ktywa obrotowe to 144 569 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 144 569 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 121 757 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 22 812 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 48 190 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 144 569 zł w 2024 roku. • 69 991 zł w 2023 roku. • 7613 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 63%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 74%.
Marża operacyjna wyniosła 58%.
Marża netto wyniosła 53%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 21 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 24.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 19.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Vincare wyniosły 22 812 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 144 569 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 16%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 7604 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 22 812 zł w 2024 roku • 38 922 zł w 2023 roku • 2244 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 16% w 2024 roku • 56% w 2023 roku • 29% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Vincare wykazała przychody na poziomie 171 926 zł.
Organizacja zarobiła 99 700 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 9012 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 90 688 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3004 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 9012 zł w 2024 roku • 2598 zł w 2023 roku • 37 zł w 2022 roku