Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Inner+ wynosi 11 594 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
5760 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 11 594 zł w
2024 roku. • 153 468 zł w
2023 roku. • 75 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Inner+ wynosi -2 tys. zł.
EBITDA Inner+ wynosi -2 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
18 527 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -1500 zł w
2024 roku. • 17 027 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
18 527 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -1500 zł w
2024 roku. • 17 027 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Inner+ mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia
dotyczące organizacji Inner+. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 30 września 2024.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 1 grudnia 2025 (MSiG nr 232/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4
obwieszczenia w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 1300493. INNER+ PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA.
KRS 0000983979. SĄD REJONOWY LUBLIN
WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU,
VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 25.07.2022.
[LU.VI NS-REJ.KRS/24134/24/980]
UWAGAMSiG 190/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 27.11.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 27.11.2025 okres O
01.01.2023 DO 31.12.2023
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 15.02.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.02.2023 okres OD
25.07.2022 DO 31.12.2022
Poz. 623616. INNER+ PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA.
KRS 0000983979. SĄD REJONOWY LUBLIN
WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU,
VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 25.07.2022.
[LU.VI NS-REJ.KRS/17477/22/970]
MSiG 159/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 25.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. PROSTA SPÓŁKA
AKCYJNA 3. INNER+ PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat
SIEDLECKI gmina ZBUCZYN miejscowość BZÓW
2. miejscowość BZÓW nr domu 22 kod pocztowy
08-106 poczta ZBUCZYN kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o statucie 1 1. 15.07.2022 R. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 4. NIE 5. NIE Rub. 8. Kapitał
spółki 1. 100,00 ZŁ 2. 100 3. NIE Rub. 9. Emisje akcji
1 1. A 2. 100 3. AKCJE NIE SĄ UPRZYWILEJOWANE
Rub. 11. 1. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. HATALSKAYA 2. AKSANA 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 19 20
Z WYTWARZANIE I PRZETWARZANIE PRODUKTÓW RAFINACJI ROPY NAFTOWEJ 1 2. 20 14
Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH PODSTAWOWYCH
CHEMIKALIÓW ORGANICZNYCH 2 2. 10 41 Z PRODUKCJA OLEJÓW I POZOSTAŁYCH TŁUSZCZÓW
PŁYNNYCH 3 2. 71 12 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE
INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE 4 2. 72 19 Z BADANIA NAUKOWE I PRACE
ROZWOJOWE W DZIEDZINIE POZOSTAŁYCH NAUK
PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Inner+ nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Inner+ wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,065% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2024 roku. • 0,33% w 2023 roku. • 0,13% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Inner+ charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Inner+ wynosi 1 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 5 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
668 zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku. • 9 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 5 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku. • 35 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Inner+ wyniosły
1500 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Inner+ wyniosła 22 074 zł.
Aktywa obrotowe to 22 074 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 22 074 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 15 627 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6447 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 10 987 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 7764 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 22 074 zł sumy bilansowej i 15 627 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 21 729 zł sumy bilansowej i 17 127 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 100 zł sumy bilansowej i 100 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -6,8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -9,6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
3,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
5 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Inner+ wyniosły 6447 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 22 074 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 29,2%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1845 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 6447 zł w 2024 roku • 4602 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
14,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 29% w 2024 roku • 21% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Wierzyciele
Organizacja Inner+ ma 6447 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 4602 zł (71%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Poza tym: dostawcom 1845 zł (29%).
Nie jest winna nic (0 zł): państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
6 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
29%
71%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
2 tys. zł
29%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
5 tys. zł
71%
W roku 2024 71% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2023: 100%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2023 i w 2024.
W latach 2021, 2022 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Inner+ wynosi 3,42 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 3,42.
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,72 miesiąca.
Aktywa obrotowe (22 074 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (6447 zł) o 15 627 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
22 tys. zł
6 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 90 zł należności i inne: 22 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 3,42 zł, z czego 0,01 zł w gotówce.
3,42
płynność bieżąca
0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 3,42 w 2024 roku • 4,72 w 2023 roku
Obsługa długu
Organizacja Inner+: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 90 zł. Do tego 3690 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 6447 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 4 tys. zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł90 zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka90 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2023, 2024 organizacja miała też 4 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za te lata nie podajemy.
W latach 2021-2024 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2022: bez długu, gotówka 100 zł • 2021: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2024: bez kosztów odsetek • 2023: bez kosztów odsetek • 2022: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 450 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł).
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Rotacja zobowiązań
luki płatniczej nie da się policzyć - za ten okres nie ma rotacji należności (DSO)
450 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 450 dniach
Rotacja zapasów
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł)
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja zobowiązań (DPO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił: • 450 dni w 2024 roku • 0 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Inner+ wynoszą 1500 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1500 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej2 tys. zł
Usługi obce2 tys. zł · 100%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 2 tys. zł w 2024 roku • 95 tys. zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największą kategorię z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Organizacja Inner+ wykazała zysk netto większy niż 35% organizacji z branży "Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej".
Organizacja wykazała przychód większy niż 1% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 7% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 35% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 1% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 15% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 34% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2023 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2023 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 7% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej1 500,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce1 500,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-1 500,00
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-1 500,00
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-1 500,00
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-1 500,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Inner+ składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 222 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 279 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+222
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 9 dni20-04-2026
2023
+16 mies. 20 dni27-11-2025
2022
−3 mies. 23 dni24-03-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie