Organizacja Heytransport Bartosz Tomczak osiągnęła 12 655 186 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 12 655 186 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 12 339 223 zł.
Zysk netto wyniósł 315 963 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 163 796 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 12 655 186 zł w 2025 roku. • 9 615 093 zł w 2024 roku. • 4 394 425 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 78 991 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 315 963 zł w 2025 roku. • 189 216 zł w 2024 roku. • 143 686 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Heytransport Bartosz Tomczak wynosi 10 075 379 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
374 737 zł a 31 637 965 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 518 845 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 10 075 379 zł w 2025 roku. • 7 446 603 zł w 2024 roku. • 3 642 124 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Heytransport Bartosz Tomczak wynosi 429 tys. zł.
EBITDA Heytransport Bartosz Tomczak wynosi 584 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Heytransport Bartosz Tomczak wynosi 7 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
3 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 7 os. w 2025 roku. • 6 os. w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Heytransport Bartosz Tomczak wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,370% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Heytransport Bartosz Tomczak wynosi 0,20%. To oznacza, że firma ma szansę 0,20% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,035% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,20% w 2025 roku. • 0,23% w 2024 roku. • 0,16% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Heytransport Bartosz Tomczak charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Heytransport Bartosz Tomczak wynosi 192 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 40 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 506 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 40 tys. zł a 506 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
48 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 192 tys. zł w 2025 roku. • 129 tys. zł w 2024 roku. • 56 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 40 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 506 tys. zł w 2025 roku. • 385 tys. zł w 2024 roku. • 176 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
562 431
zł.
Koszty operacyjne Heytransport Bartosz Tomczak wyniosły
12 225 780
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
140 608 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 562 431 zł w 2025 roku • 424 173 zł w 2024 roku • 57 975 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2025 roku •
5% w 2024 roku •
1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Heytransport Bartosz Tomczak wyniosła 2 524 933 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 140 732 zł.
a
ktywa trwałe to 384 200 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 524 933 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 025 284 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 499 649 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 631 233 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 524 933 zł w 2025 roku. • 3 015 704 zł w 2024 roku. • 1 675 973 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 13%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 63%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Heytransport Bartosz Tomczak wyniosły 2 025 284 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 524 933 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 80%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 506 321 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 025 284 zł w 2025 roku • 2 642 802 zł w 2024 roku • 1 492 287 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 80% w 2025 roku • 88% w 2024 roku • 89% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Heytransport Bartosz Tomczak wykazała przychody na poziomie 12 655 186 zł.
Organizacja zarobiła 400 644 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 84 681 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 315 963 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 21% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 21 170 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 84 681 zł w 2025 roku • 70 224 zł w 2024 roku • 23 209 zł w 2023 roku
Organizacja Heytransport Bartosz Tomczak wykazała zysk netto większy niż 73% organizacji z branży "Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy".
Organizacja wykazała przychód większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 81% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 84% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 72% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 75% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 41 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 96 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-41
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 6 dni10-04-2026
2024
−2 mies. 4 dni12-05-2025
2023
−5 dni10-07-2024
2022
w terminie15-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki