Organizacja STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie osiągnęła 8 971 923 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8 870 052 zł. Pozostałe przychody to 101 871 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 843 191 zł.
Zysk netto wyniósł 2 026 861 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 242 981 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8 971 923 zł w 2025 roku. • 9 321 024 zł w 2024 roku. • 9 501 253 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 506 715 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 026 861 zł w 2025 roku. • 2 424 177 zł w 2024 roku. • 3 133 233 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie wynosi 21 153 597 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
7 064 869 zł a 37 679 303 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 5 288 399 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 21 153 597 zł w 2025 roku. • 21 455 446 zł w 2024 roku. • 22 593 692 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie wynosi 2,39 mln zł.
EBITDA STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie wynosi 2,43 mln zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie wynosi 2 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
1 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 3 os. w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,367% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie wynosi 1,09 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 269 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3,26 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 269 tys. zł a 3,26 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
272 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,09 mln zł w 2025 roku. • 932 tys. zł w 2024 roku. • 766 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 269 tys. zł w 2025 roku. • 280 tys. zł w 2024 roku. • 285 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3,26 mln zł w 2025 roku. • 2,53 mln zł w 2024 roku. • 1,73 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
545 778
zł.
Koszty operacyjne STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie wyniosły
6 481 910
zł.
Wynagrodzenia stanowią
8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
136 445 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 545 778 zł w 2025 roku • 666 640 zł w 2024 roku • 141 850 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8% w 2025 roku •
11% w 2024 roku •
3% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie wyniosła 9 856 942 zł.
a
ktywa obrotowe to 9 747 094 zł.
a
ktywa trwałe to 109 848 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 9 856 942 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 437 116 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 9 419 826 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 464 235 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 9 856 942 zł w 2025 roku. • 7 871 612 zł w 2024 roku. • 5 816 688 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 21%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 22%.
Marża operacyjna wyniosła 27%.
Marża netto wyniosła 23%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie wyniosły 437 116 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 9 856 942 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 4%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 109 279 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 437 116 zł w 2025 roku • 478 648 zł w 2024 roku • 847 901 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 4% w 2025 roku • 6% w 2024 roku • 15% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie wykazała przychody na poziomie 8 971 923 zł.
Organizacja zarobiła 2 485 624 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 458 763 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 026 861 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 18% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 114 691 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 458 763 zł w 2025 roku • 571 640 zł w 2024 roku • 739 538 zł w 2023 roku
Organizacja STARS.TV S.R.O. Oddział W Piasecznie wykazała zysk netto większy niż 84% organizacji z branży "Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 79% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 86% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 79% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 74% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 26% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 86% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 79 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-79
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−3 mies. 2 dni14-04-2025
2023
−2 mies. 20 dni26-04-2024
2022
−1 mies. 8 dni07-06-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki