GENQON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000949200 NIP 5223218655 REGON 521165500

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
886 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
982 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
863 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
4,7 mln
zł
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. GRZYBOWSKA, 80/82
Kod pocztowy
00-844
Rejestracja
2022-02-03
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Genqon osiągnęła 982 196 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 980 299 zł. Pozostałe przychody to 1896 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 119 130 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 863 065 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 982 196 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 863 065 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Genqon wynosi 4 741 165 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 648 731 zł a 12 039 892 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 4 741 165 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Genqon wynosi 947 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 947 042 zł w 2025 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Genqon.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń dotyczących organizacji Genqon.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 marca 2025 (MSiG nr 49/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
9 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 147453. GENQON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000949200. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.02.2022. [WA.XIV NS-REJ.KRS/3674/25/687]
    Rzuć okiem MSiG 49/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/3674/25/687 Nr ogłoszenia: 147453
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. RANTEC-CNC SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. GENQON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. KRAKOWIAKÓW nr domu 68/70 nr lokalu 2 kod pocztowy 02-255 poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. GRZYBOWSKA nr domu 80/82 nr lokalu 700 kod pocztowy 00-844 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 20.01.2025 R. § 2, § 4 Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. LTC HOLDINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 520133187 4. 0000924660 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁOTYCH 6. NIE wpisać: 2 1. KARAGÖZ 2. ABDULHAMIT 5. 75 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3750,00 ZŁ 6. NIE 3 1. KARAGÖZ 2. HACER 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1250,00 ZŁ 6. NIE Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. GASSAMA 2. FEDERICO 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. KARAGÖZ 2. ABDULHAMIT 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić: 1 1. 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW wpisać: 2 1. 62 20 B POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI wykreślić: 1 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 2 2. 42 99 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 3 2. 43 29 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH 4 2. 43 31 Z TYNKOWANIE 5 2. 43 33 Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN 6 2. 43 32 Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ 7 2. 43 39 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH 8 2. 43 91 Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH wpisać: 9 2. 58 11 Z WYDAWANIE KSIĄŻEK 10 2. 58 13 Z WYDAWANIE CZASOPISM I POZOSTAŁYCH - PERIODYKÓW 11 2. 62 10 DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE PROGRAMOWANIA 12 2. 62 2 DZIAŁALNOŚĆ X V. W P I S Y ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI 13 2. 62 9 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH 14 2. 63 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFRASTRUKTURY OBLICZENIOWEJ, PRZETWARZANIA DANYCH, ZARZĄDZANIA STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI 15 2. 74 9 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 16 2. 85 59 POZOSTAŁE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
  2. Poz. 27576. RANTEC-CNC SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000949200. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.02.2022. [RDF/692363/25/851]
    MSiG 8/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/692363/25/851 Nr ogłoszenia: 27576
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023 -
  3. Poz. 27575. RANTEC-CNC SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000949200. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.02.2022. [RDF/692363/25/450]
    MSiG 8/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/692363/25/450 Nr ogłoszenia: 27575
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 07.01.2025 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  4. Poz. 27574. RANTEC-CNC SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000949200. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.02.2022. [RDF/692363/25/44]
    MSiG 8/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/692363/25/44 Nr ogłoszenia: 27574
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 24.01.2022 DO 31.12.2022 K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
  5. Poz. 27573. RANTEC-CNC SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000949200. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.02.2022. [RDF/692363/25/643]
    MSiG 8/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/692363/25/643 Nr ogłoszenia: 27573
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 07.01.2025 okres OD 24.01.2022 DO 31.12.2022
  6. Poz. 789494. RANTEC-CNC SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000949200. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.02.2022. [WA.XIV NS-REJ.KRS/40967/22/678]
    Rzuć okiem MSiG 186/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/40967/22/678 Nr ogłoszenia: 789494
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. RANTEC-CNC SREVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. RANTEC-CNC SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  7. Poz. 691989. RANTEC-CNC SREVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000949200. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.02.2022. [WA.XIV NS-REJ.KRS/34296/22/810]
    Rzuć okiem MSiG 166/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/34296/22/810 Nr ogłoszenia: 691989
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. SIMPLY TWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. RANTEC-CNC SREVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  8. Poz. 620662. SIMPLY TWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000949200. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.02.2022. [WA.XIV NS-REJ.KRS/32392/22/165]
    Rzuć okiem MSiG 158/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/32392/22/165 Nr ogłoszenia: 620662
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 20.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 12.07.2022R. ZMIANA PAR.2
  9. Poz. 68248. SIMPLY TWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000949200. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.02.2022. [WA.XIV NS-REJ.KRS/4197/22/89]
    MSiG 33/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/4197/22/89 Nr ogłoszenia: 68248
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.02.2022 dokonano wpisu do rejestru KR nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. SIMPLY TWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. KRAKOWIAKÓW nr domu 68/70 nr lokalu 2 kod pocztowy 02-255 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 24.01.2022 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. LTC HOLDINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 520133187 4. 0000924660 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁOTYCH 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ S Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu - 1 1. GASSAMA 2. FEDERICO 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Rub. 3. Prokurenci 1 1. STACHURA 2. DOROTA IZABELA 3. [ukryto] 4. PROKURA ODDZIELNA Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 1 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 2 2. 42 99 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 3 2. 43 29 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH 4 2. 43 31 Z TYNKOWANIE 5 2. 43 33 Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN 6 2. 43 32 Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ 7 2. 43 39 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH i 8 2. 43 91 Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Genqon nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Genqon wynosi 0,08%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,075% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,08% w 2025 roku.
• 0,26% w 2024 roku.
• 0,23% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Genqon charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Genqon wynosi 143 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 29 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 304 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 29 tys. zł a 304 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 143 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 29 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 304 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Genqon wyniosły 33 257 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Genqon wyniosła 885 826 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 885 826 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 885 826 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 868 065 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 17 761 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 885 826 zł sumy bilansowej i 868 065 zł kapitału własnego w 2025 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 97,43%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 99,42%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 96,61%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 87,87%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Genqon wyniosły 17 761 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 885 826 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 17 761 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 2% w 2025 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Genqon ma 17 761 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 15 548 zł (88%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Dalej: dostawcom 2179 zł (12%), państwu 34 zł (poniżej 1%).

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Genqon wynosi 49,88 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 38,98 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 249,82 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (885 826 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (17 761 zł) o 868 065 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 49,88 w 2025 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Gotówka organizacji Genqon: 692 342 zł. Sprawozdanie nie podaje kwoty długu wobec banków i pożyczkodawców, więc dług netto jest nieznany.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Genqon wynosi 69 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 24 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 45 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 185 679 zł, z czego 185 679 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 69 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Genqon wynoszą 33 257 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 21 128 zł, czyli 64% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 12 129 zł, czyli 36% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 33 tys. zł w 2025 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2021, 2022, 2023 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Genqon wykazała przychody na poziomie 982 196 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 948 423 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 85 358 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 863 065 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 85 358 zł w 2025 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Genqon wykazała zysk netto większy niż 91% organizacji z branży "Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 63% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 12% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 99% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 98% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 91% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 90% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2022 (24-01-2022 do 31-12-2022), 2023, 2024 porównanie dotyczy innej branży niż w nagłówku sekcji: 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków (PKD główne w KRS na koniec okresu sprawozdawczego).
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 91% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 63% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2025 był wyższy niż 12% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2025 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 16 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 979 706,78
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 979 706,78
B. Koszty działalności operacyjnej 33 257,01
III. Usługi obce 21 127,86
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 12 129,15
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 946 449,77
D. Pozostałe przychody operacyjne 592,69
IV. Inne przychody operacyjne 592,69
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 947 042,46
G. Przychody finansowe 1 896,05
V. inne 1 896,05
H. Koszty finansowe 515,02
IV. inne 515,02
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 948 423,49
J. Podatek dochodowy 85 358,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 863 065,49

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Genqon składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 321 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 100 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+3 mies. 10 dni
2024
+15 mies. 15 dni
2023
+5 mies. 26 dni
2022
+18 mies. 2 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Karagöz Abdulhamit posiada 75 udziałów, które stanowią 75% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Karagöz Hacer posiada 25 udziałów, które stanowią 25% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 03.03.2025 jest Karagöz Abdulhamit kontrolujący 75% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 03.02.2022 do 03.03.2025 najwięcej udziałów posiadał Ltc Holdings (100%).

Reprezentacja