Organizacja VM BUD osiągnęła 147 488 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 147 488 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 164 852 zł.
Strata netto wyniosła 17 364 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 147 488 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 147 488 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -17 364 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -17 364 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji VM BUD wynosi 98 325 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 368 720 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 98 325 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 98 325 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT VM BUD wynosi -16 tys. zł.
EBITDA VM BUD wynosi -16 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie VM BUD mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji VM BUD wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2022 roku. • 4,35% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji VM BUD wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2022 roku. • 0,06% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
VM BUD charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla VM BUD wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 6 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 6 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2021 a 2022 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 6 tys. zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
134 908
zł.
Koszty operacyjne VM BUD wyniosły
163 963
zł.
Wynagrodzenia stanowią
82%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
134 908 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 134 908 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
82.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
82% w 2022 roku •
0% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów VM BUD wyniosła 142 790 zł.
a
ktywa obrotowe to 142 790 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 142 790 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 152 805 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -10 015 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 142 790 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 142 790 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -12%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 173%.
Marża operacyjna wyniosła -11%.
Marża netto wyniosła -12%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -12 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 173 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -11 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -12 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania VM BUD wyniosły 152 805 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 142 790 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 107%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 152 805 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 152 805 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 107% w 2022 roku • 0% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja VM BUD wykazała przychody na poziomie 147 488 zł.
Organizacja zarobiła -16 475 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 889 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -17 364 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -5% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 889 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 889 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku