SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja TS2 Invest osiągnęła 6002 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6000 zł. Pozostałe przychody to 2 zł.
Całkowite koszty wyniosły 815 695 zł.
Strata netto wyniosła 809 695 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1500 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6002 zł w 2025 roku. • 2 zł w 2024 roku. • 6503 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -202 424 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -809 695 zł w 2025 roku. • -526 689 zł w 2024 roku. • -594 909 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji TS2 Invest wynosi 4001 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 15 004 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1000 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4001 zł w 2025 roku. • 1 zł w 2024 roku. • 4335 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w TS2 Invest.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji TS2 Invest wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,365% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji TS2 Invest wynosi 2,12%. To oznacza, że firma ma szansę 2,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,515% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,12% w 2025 roku. • 1,78% w 2024 roku. • 1,76% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
TS2 Invest charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla TS2 Invest wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 0 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne TS2 Invest wyniosły
23 204
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów TS2 Invest wyniosła 8 691 665 zł.
a
ktywa obrotowe to 8 691 665 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 8 691 665 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -2 337 545 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 11 029 210 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 172 916 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 8 691 665 zł w 2025 roku. • 4 059 359 zł w 2024 roku. • 3 727 742 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 35%.
Marża operacyjna wyniosła -287%.
Marża netto wyniosła -13,491%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -71.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3372.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania TS2 Invest wyniosły 11 029 210 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 8 691 665 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 127%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 757 303 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 11 029 210 zł w 2025 roku • 5 587 209 zł w 2024 roku • 4 728 903 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 127% w 2025 roku • 138% w 2024 roku • 127% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja TS2 Invest wykazała przychody na poziomie 6002 zł.
Organizacja zarobiła -809 695 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -809 695 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku