Organizacja Paradox Energy 6 osiągnęła 434 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 434 zł.
Całkowite koszty wyniosły 21 918 zł.
Strata netto wyniosła 21 918 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 87 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 434 zł w 2025 roku. • 5 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -4384 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -21 918 zł w 2025 roku. • -132 710 zł w 2024 roku. • -29 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Paradox Energy 6 wynosi 289 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1084 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 58 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 289 zł w 2025 roku. • 3 zł w 2024 roku. • 3728 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Paradox Energy 6.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Paradox Energy 6 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,288% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Paradox Energy 6 wynosi 0,27%. To oznacza, że firma ma szansę 0,27% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,042% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,27% w 2025 roku. • 0,20% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Paradox Energy 6 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Paradox Energy 6 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 0 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Paradox Energy 6 wyniosły
14 353
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Paradox Energy 6 wyniosła 34 851 zł.
a
ktywa obrotowe to 34 851 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 34 851 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -149 656 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 184 508 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 6970 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 34 851 zł w 2025 roku. • 10 055 zł w 2024 roku. • 5000 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -63%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 15%.
Marża netto wyniosła -5,056%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -12.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1011.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Paradox Energy 6 wyniosły 184 508 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 34 851 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 529%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 36 902 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 184 508 zł w 2025 roku • 137 794 zł w 2024 roku • 29 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 529% w 2025 roku • 1370% w 2024 roku • 1% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Paradox Energy 6 wykazała przychody na poziomie 434 zł.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Paradox Energy 6 wykazała zysk netto większy niż 19% organizacji z branży "Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 31% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 19% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 31% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 33% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 94% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 15 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 103 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+15
dni względem terminu
2
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 13 dni03-04-2026
2024
−13 dni02-07-2025
2022
+4 mies. 11 dni23-11-2023
2021
+1 mies. 14 dni28-11-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Solar Ambition Europe Gmbh posiada 25
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Viridi Re Development Gmbh posiada 25
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Viridi Re Development Gmbh (50% udziałów) • Solar Ambition Europe Gmbh (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 18.10.2021 do 09.01.2024: • Lenkowski Szymon (50% udziałów) • Bujnowicz Piotr (50% udziałów)