Organizacja MK Extreme Group osiągnęła 573 567 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 572 990 zł. Pozostałe przychody to 576 zł.
Całkowite koszty wyniosły 593 801 zł.
Strata netto wyniosła 20 810 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 286 783 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 573 567 zł w 2023 roku. • 399 811 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -10 405 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -20 810 zł w 2023 roku. • 35 015 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MK Extreme Group wynosi 396 781 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 433 917 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 198 391 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 396 781 zł w 2023 roku. • 436 612 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MK Extreme Group wynosi -17 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie MK Extreme Group mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MK Extreme Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku. • 4,35% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MK Extreme Group wynosi 0,21%. To oznacza, że firma ma szansę 0,21% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,075% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,21% w 2023 roku. • 0,04% w 2022 roku. • 0,06% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
MK Extreme Group charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MK Extreme Group wynosi 7 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 23 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 23 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 7 tys. zł w 2023 roku. • 10 tys. zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 6 tys. zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 23 tys. zł w 2023 roku. • 16 tys. zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
68 790
zł.
Koszty operacyjne MK Extreme Group wyniosły
590 086
zł.
Wynagrodzenia stanowią
12%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
34 395 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 68 790 zł w 2023 roku • 24 402 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
12% w 2023 roku •
7% w 2022 roku •
0% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MK Extreme Group wyniosła 521 484 zł.
a
ktywa obrotowe to 521 484 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 521 484 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 502 280 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 19 205 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 260 742 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 521 484 zł w 2023 roku. • 293 215 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -108%.
Marża operacyjna wyniosła -3%.
Marża netto wyniosła -4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -54 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MK Extreme Group wyniosły 502 280 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 521 484 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 96%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 251 140 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 502 280 zł w 2023 roku • 253 200 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 96% w 2023 roku • 86% w 2022 roku • 0% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MK Extreme Group wykazała przychody na poziomie 573 567 zł.
Organizacja MK Extreme Group wykazała zysk netto większy niż 19% organizacji z branży "Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 64% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 19% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 64% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 67% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2023 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 64 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 21 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-64
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−21 dni24-06-2024
2022
−3 mies. 17 dni30-03-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Slastik Mykhailo posiada 90
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.