ENWAR HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000911908 NIP 8842807842 REGON 389497588

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
1,5 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
3 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
9 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1,9 mln
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
WROCŁAW
Adres
UL. ŚW. MIKOŁAJA, 8
Kod pocztowy
50-125
Rejestracja
2021-07-15
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Enwar HR osiągnęła 2 969 002 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 2 969 002 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 2 959 928 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 9075 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 624 001 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 2 969 002 zł w 2022 roku.
• 345 002 zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 7060 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 9075 zł w 2022 roku.
• 2015 zł w 2021 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Enwar HR wynosi 1 904 022 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 15 137 zł a 6 955 754 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 672 006 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 904 022 zł w 2022 roku.
• 232 016 zł w 2021 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Enwar HR wynosi 59 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 56 648 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 58 906 zł w 2022 roku.
• 2257 zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 2257 zł w 2021 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Enwar HR mieści się w przedziale 10 - 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń dotyczących organizacji Enwar HR. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 11 lutego 2025.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 11 lutego 2025 (MSiG nr 28/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 75752. ENWAR HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000911908. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.07.2021. [WR.VI NS-REJ.KRS/2950/25/673]
    UWAGA MSiG 28/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.VI NS-REJ.KRS/2950/25/673 Nr ogłoszenia: 75752
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 6. Rub. ——- ——- wpisać: 1 ——- 2025-01-29
Pozostałe obwieszczenia (8) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 1405824. ENWAR HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000911908. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.07.2021. [WR.IX NS-REJ.KRS/17941/24/112]
    Rzuć okiem MSiG 243/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/17941/24/112 Nr ogłoszenia: 1405824
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat ŚWIDNICKI gmina ŚWIEBODZICE miejscowość ŚWIEBODZICE wpisać: 1. kraj POLSKA D województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat WROCŁAW gmina WROCŁAW miejscowość WROCŁAW wykreślić: 2. miejscowość ŚWIEBODZICE ulica UL. STREFOWA nr domu 9 kod pocztowy 58-160 poczta ŚWIEBODZICE kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WROCŁAW ulica UL. ŚW. MIKOŁAJA nr domu 8 nr lokalu 11 kod pocztowy 50-125 poczta WROCŁAW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 28.10.202 R. ZMIENIONO §3.
  2. Poz. 1014160. ENWAR HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000911908. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.07.2021. [RDF/546092/23/988]
    MSiG 167/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/546092/23/988 Nr ogłoszenia: 1014160
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  3. Poz. 1014159. ENWAR HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000911908. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.07.2021. [RDF/546092/23/587]
    MSiG 167/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/546092/23/587 Nr ogłoszenia: 1014159
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  4. Poz. 1014158. ENWAR HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000911908. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.07.2021. [RDF/546092/23/186]
    MSiG 167/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/546092/23/186 Nr ogłoszenia: 1014158
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.07.2023 okres O 01.01.2022 DO 31.12.2022
  5. Poz. 1030903. ENWAR HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000911908. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.07.2021. [RDF/444619/22/537]
    MSiG 209/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/444619/22/537 Nr ogłoszenia: 1030903
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 14.07.2021 DO 31.12.2021
  6. Poz. 1030902. ENWAR HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000911908. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.07.2021. [RDF/444619/22/136]
    MSiG 209/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/444619/22/136 Nr ogłoszenia: 1030902
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 14.07.2021 DO 31.12.2021
  7. Poz. 1030901. ENWAR HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000911908. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.07.2021. [RDF/444619/22/735]
    MSiG 209/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/444619/22/735 Nr ogłoszenia: 1030901
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 13.10.2022 okres OD 14.07.2021 DO 31.12.2021
  8. Poz. 597714. ENWAR HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000911908. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.07.2021. [WR.IX NS-REJ.KRS/13247/21/518]
    MSiG 154/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/13247/21/518 Nr ogłoszenia: 597714
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. ENWAR HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat ŚWIDNICKI gmina ŚWIEBODZICE miejscowość ŚWIEBODZICE 2. miejscowość ŚWIEBODZICE ulica UL. STREFOWA nr domu 9 kod pocztowy 58-160 poczta ŚWIEBODZICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 14.07.2021 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SKRZYSZEWSKI 2. PAWEŁ WOJCIECH 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500 ZŁ. 6. NIE 2 1. GRZESIK 2. TOMASZ JAN 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. SKRZYSZEWSKI 2. PAWEŁ WOJCIECH 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. GRZESIK 2. TOMASZ JAN 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 78 30 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z UDOes STĘPNIANIEM PRACOWNIKÓW 1 2. 78 3 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z UDOSTĘPNIANIEM PRACOWNIKÓW 2 2. 25 11 PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH CZĘŚCI 3 2. 25 9 PRODUKCJA POZOSTAŁYCH GOTOWYCH WYROBÓW METALOWYCH 4 2. 41 10 REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 5 2. 41 20 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Enwar HR nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Enwar HR wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,690% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,53% w 2022 roku.
• 1,12% w 2021 roku.
• 0,15% w 2020 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Enwar HR charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Enwar HR wynosi 38 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 119 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 119 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2021 a 2022 rokiem. Zmiana wynosi 34 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 38 tys. zł w 2022 roku.
• 5 tys. zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2 tys. zł w 2022 roku.
• 339 zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 119 tys. zł w 2022 roku.
• 14 tys. zł w 2021 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 2 846 710 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Enwar HR wyniosły 2 910 097 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 97,8% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 2 509 685 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 2 846 710 zł w 2022 roku
• 337 025 zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 0,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 97,8% w 2022 roku
• 98,3% w 2021 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Enwar HR wyniosła 1 525 515 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 1 525 515 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 525 515 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 21 537 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 503 978 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 311 618 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 14 522 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 1 525 515 zł sumy bilansowej i 21 537 zł kapitału własnego w 2022 roku.
• 213 897 zł sumy bilansowej i 7015 zł kapitału własnego w 2021 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0,59%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 42,14%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 1,98%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 0,31%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punkt procentowy rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1 punkt procentowy rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Enwar HR wyniosły 1 503 978 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 525 515 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 98,6%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 297 096 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 503 978 zł w 2022 roku
• 206 882 zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 99% w 2022 roku
• 97% w 2021 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Enwar HR wynosi 1,01 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0, czyli same środki pieniężne pokrywają 0% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (1 525 515 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (1 503 978 zł) o 21 537 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,02 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,01 w 2022 roku
• 1,03 w 2021 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Enwar HR wynosi 187 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 154 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 33 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 1 523 306 zł, z czego 1 523 306 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 187 dni w 2022 roku
• 106 dni w 2021 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Enwar HR wynoszą 2 893 082 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 2 374 218 zł, czyli 82% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 472 492 zł, czyli 16% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 30 875 zł, czyli 1% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 2,9 mln zł w 2022 roku
• 343 tys. zł w 2021 roku
• 0 zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Enwar HR wykazała przychody na poziomie 2 969 002 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 14 522 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 5447 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 9075 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 37,5% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 5244 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 5447 zł w 2022 roku
• 203 zł w 2021 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Enwar HR wykazała zysk netto większy niż 59% organizacji z branży "Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 80% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 81% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 78% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 28% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 40% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 46% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 64% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 71% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,09%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 59% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 80% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 81% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był wyższy niż 78% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 40% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 71% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2022 wynosił on 0,09%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 17 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 2 969 000,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 2 969 000,00
B. Koszty działalności operacyjnej 2 893 082,07
II. Zużycie materiałów i energii 6,07
III. Usługi obce 15 101,47
IV. Podatki i opłaty, w tym: 30 875,00
V. Wynagrodzenia 2 374 218,01
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 472 491,82
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 389,70
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 75 917,93
D. Pozostałe przychody operacyjne 2,49
E. Pozostałe koszty operacyjne 17 014,64
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 58 905,78
H. Koszty finansowe 44 383,84
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 14 521,94
J. Podatek dochodowy 5 447,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 9 074,94

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Enwar HR składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio dokładnie w ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 2 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2022
+2 dni
2021
−2 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Skrzyszewski Paweł posiada 25 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Grzesik Tomasz posiada 25 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 15.07.2021) są:
• Skrzyszewski Paweł (50% udziałów)
• Grzesik Tomasz (50% udziałów)

Reprezentacja