BM REFLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
KRS 0000880030NIP 8270005974REGON 730008887
Podmiot wykreślony z KRS: 29.08.2022
Podsumowanie
aktywa
19,8 mln
przychód
39,1 mln
zysk
-256 tys.
wartość firmy
37,1 mln
Info
Województwo
ŁÓDZKIE
Miejscowość
ŁÓDŹ
Adres
UL. HENRYKA SIENKIEWICZA, 9
Kod pocztowy
90-113
Rejestracja
2021-01-25
Organ reprezentujący
WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Forma prawna
SPÓŁKA JAWNA
Sposób reprezentacji
KAŻDY ZE WSPÓLNIKÓW UPRAWNIONYCH DO REPREZENTACJI TJ SPÓŁKA POD FIRMĄ "BM REFLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ MOŻE REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ SAMODZIELNIE.
Organizacja BM Reflex osiągnęła 39 139 361 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 39 110 130 zł. Pozostałe przychody to 29 232 zł.
Całkowite koszty wyniosły 39 366 450 zł.
Strata netto wyniosła 256 320 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -100 816 390 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 39 139 361 zł w 2022 roku. • 195 413 499 zł w 2021 roku. • 328 306 111 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -664 059 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -256 320 zł w 2022 roku. • 8 232 352 zł w 2021 roku. • 20 907 710 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji BM Reflex wynosi 37 138 520 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 97 848 403 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 73 560 013 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 37 138 520 zł w 2022 roku. • 185 028 787 zł w 2021 roku. • 333 561 811 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT BM Reflex wynosi -284 tys. zł.
EBITDA BM Reflex wynosi -284 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
647 155 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -284 069 zł w
2022 roku. • 8 089 625 zł w
2021 roku. • 19 651 367 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2021 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2020 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji BM Reflex wynosi 2,78%. To oznacza, że firma ma szansę 2,78% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,163% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,78% w 2022 roku. • 2,47% w 2021 roku. • 2,31% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji BM Reflex wynosi 0,36%. To oznacza, że firma ma szansę 0,36% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,093% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,36% w 2022 roku. • 0,12% w 2021 roku. • 0,03% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
BM Reflex charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla BM Reflex wynosi 1,36 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,95 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,95 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
1,1 mln zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,36 mln zł w 2022 roku. • 4,99 mln zł w 2021 roku. • 7,24 mln zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 1,21 mln zł w 2021 roku. • 2,95 mln zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,95 mln zł w 2022 roku. • 7,81 mln zł w 2021 roku. • 13,07 mln zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
327 436
zł.
Koszty operacyjne BM Reflex wyniosły
39 394 198
zł.
Wynagrodzenia stanowią
1%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
109 145 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 327 436 zł w 2022 roku • 1 411 369 zł w 2021 roku • 2 018 564 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
1% w 2022 roku •
1% w 2021 roku •
1% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów BM Reflex wyniosła 19 835 022 zł.
a
ktywa obrotowe to 12 440 338 zł.
a
ktywa trwałe to 7 394 684 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 19 835 022 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 107 539 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 14 727 483 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -11 061 547 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 19 835 022 zł w 2022 roku. • 34 605 687 zł w 2021 roku. • 47 524 868 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -2%.
Marża operacyjna wyniosła -1%.
Marża netto wyniosła -1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania BM Reflex wyniosły 5 107 539 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 19 835 022 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 26%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -5 682 065 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 5 107 539 zł w 2022 roku • 5 507 405 zł w 2021 roku • 6 111 229 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 5.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 26% w 2022 roku • 16% w 2021 roku • 13% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja BM Reflex wykazała przychody na poziomie 39 139 361 zł.
Organizacja zarobiła -256 320 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -256 320 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja BM Reflex wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 92 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 145 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-92
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
−4 mies. 25 dni23-08-2022
2021
−4 mies. 8 dni09-06-2022
2020
−2 dni13-10-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki