Produkcja nici chirurgicznych i siatek medycznych|Certyfikaty GMP oraz ISO zapewniające jakość|Rozwiązania jak szwy haczykowe dla bezwęzłowego zespalania|Obecność w ponad 50 krajach na świecie|Nadzór produkcji w ramach systemu zarządzania jakością
Innomediq to organizacja specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości nici i siatek chirurgicznych. Oferta firmy obejmuje różnorodne produkty, w tym nici PGLA, polipropylenowe oraz nylonowe, które są dostosowane do potrzeb sektora medycznego. Innomediq wyróżnia się na tle konkurencji dbałością o jakość materiałów używanych do produkcji, co potwierdzają certyfikaty GMP (Dobre Praktyki Wytwarzania) oraz ISO. Ponadto, produkty tej firmy są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie, co świadczy o ich renomie i zaufaniu ze strony klientów. Innomediq dąży do zapewnienia bezpieczeństwa oraz skuteczności swoich wyrobów, co znajduje odzwierciedlenie w starannym nadzorze nad procesem produkcyjnym. W ofercie znajdują się również innowacyjne rozwiązania, takie jak szwy haczykowe, które umożliwiają bezwęzłowe zespalanie tkanek, co zwiększa komfort i wydajność zabiegów chirurgicznych.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Innomediq osiągnęła 2 370 507 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 100 864 zł. Pozostałe przychody to 269 643 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 095 368 zł.
Zysk netto wyniósł 5496 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 474 101 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 370 507 zł w 2025 roku. • 2 452 163 zł w 2024 roku. • 2 013 011 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1099 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 5496 zł w 2025 roku. • -24 456 zł w 2024 roku. • 63 878 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Innomediq wynosi 1 602 320 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 5 926 267 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 320 464 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 602 320 zł w 2025 roku. • 1 634 775 zł w 2024 roku. • 1 597 519 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Innomediq wynosi -175 tys. zł.
EBITDA Innomediq wynosi -175 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Innomediq wynosi 2 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 2 os. w 2024 roku. • 2 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Innomediq wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,290% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Innomediq wynosi 0,51%. To oznacza, że firma ma szansę 0,51% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,090% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,51% w 2025 roku. • 0,48% w 2024 roku. • 0,42% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Innomediq charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Innomediq wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 84 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 84 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 5 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 84 tys. zł w 2025 roku. • 98 tys. zł w 2024 roku. • 79 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
563 817
zł.
Koszty operacyjne Innomediq wyniosły
2 276 018
zł.
Wynagrodzenia stanowią
25%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
112 763 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 563 817 zł w 2025 roku • 511 162 zł w 2024 roku • 457 856 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
25% w 2025 roku •
21% w 2024 roku •
24% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Innomediq wyniosła 795 384 zł.
a
ktywa obrotowe to 795 384 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 795 384 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 056 436 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -261 052 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 159 077 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 795 384 zł w 2025 roku. • 922 920 zł w 2024 roku. • 975 743 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -2%.
Marża operacyjna wyniosła -8%.
Marża netto wyniosła 0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Innomediq wyniosły 1 056 436 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 795 384 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 133%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 211 287 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 056 436 zł w 2025 roku • 1 189 467 zł w 2024 roku • 1 217 835 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 133% w 2025 roku • 129% w 2024 roku • 125% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Innomediq wykazała przychody na poziomie 2 370 507 zł.
Organizacja zarobiła 10 685 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 5189 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 5496 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 49% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1038 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 5189 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku