Organizacja Perfect Home Investment Loft38 osiągnęła 4 814 131 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 799 131 zł. Pozostałe przychody to 15 000 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 695 770 zł.
Zysk netto wyniósł 103 362 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 203 533 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 814 131 zł w 2024 roku. • 6 806 953 zł w 2023 roku. • 2 356 947 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 25 840 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 103 362 zł w 2024 roku. • 744 854 zł w 2023 roku. • 524 094 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Perfect Home Investment Loft38 wynosi 4 619 608 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
996 741 zł a 12 035 328 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 154 902 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 619 608 zł w 2024 roku. • 8 436 604 zł w 2023 roku. • 4 028 254 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Perfect Home Investment Loft38 wynosi 148 tys. zł.
EBITDA Perfect Home Investment Loft38 wynosi 169 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Perfect Home Investment Loft38 wynosi 4 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 1 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Perfect Home Investment Loft38 wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,365% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku. • 2,89% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Perfect Home Investment Loft38 wynosi 0,36%. To oznacza, że firma ma szansę 0,36% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,075% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,36% w 2024 roku. • 0,21% w 2023 roku. • 0,34% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Perfect Home Investment Loft38 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Perfect Home Investment Loft38 wynosi 60 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 266 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 266 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
15 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 60 tys. zł w 2024 roku. • 214 tys. zł w 2023 roku. • 97 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 120 tys. zł w 2023 roku. • 71 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 266 tys. zł w 2024 roku. • 292 tys. zł w 2023 roku. • 136 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
601 203
zł.
Koszty operacyjne Perfect Home Investment Loft38 wyniosły
4 651 159
zł.
Wynagrodzenia stanowią
13%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
150 301 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 601 203 zł w 2024 roku • 300 757 zł w 2023 roku • 131 818 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
13% w 2024 roku •
5% w 2023 roku •
7% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Perfect Home Investment Loft38 wyniosła 4 961 269 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 809 828 zł.
a
ktywa trwałe to 2 151 441 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 961 269 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 632 281 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 328 988 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 240 317 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4 961 269 zł w 2024 roku. • 6 151 479 zł w 2023 roku. • 6 662 283 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 8%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Perfect Home Investment Loft38 wyniosły 3 632 281 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 961 269 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 73%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 908 070 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 632 281 zł w 2024 roku • 4 925 853 zł w 2023 roku • 6 181 511 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 73% w 2024 roku • 80% w 2023 roku • 93% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Perfect Home Investment Loft38 wykazała przychody na poziomie 4 814 131 zł.
Organizacja zarobiła 131 349 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 27 987 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 103 362 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 21% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 6997 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 27 987 zł w 2024 roku • 53 941 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Perfect Home Investment Loft38 wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 80% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 84% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 51% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 141 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 4 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+141
dni względem terminu
2
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−4 dni11-07-2025
2023
−20 dni25-06-2024
2022
+5 mies. 7 dni19-12-2023
2021
+14 mies. 10 dni19-12-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki