Organizacja Rest Team 2 osiągnęła 558 253 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 558 253 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 785 668 zł.
Strata netto wyniosła 227 415 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 558 253 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 558 253 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -227 415 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -227 415 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Rest Team 2 wynosi 372 168 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 395 631 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 372 168 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 372 168 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Rest Team 2 wynosi -227 tys. zł.
EBITDA Rest Team 2 wynosi -200 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Rest Team 2 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 4,35% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Rest Team 2 wynosi 0,62%. To oznacza, że firma ma szansę 0,62% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,560% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,62% w 2020 roku. • 0,06% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Rest Team 2 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Rest Team 2 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 22 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 22 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2019 a 2020 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 22 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1620
zł.
Koszty operacyjne Rest Team 2 wyniosły
785 599
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1620 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1620 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Rest Team 2 wyniosła 133 996 zł.
a
ktywa obrotowe to 93 996 zł.
a
ktywa trwałe to 40 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 133 996 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 340 411 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -206 415 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 133 996 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 133 996 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -170%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 110%.
Marża operacyjna wyniosła -41%.
Marża netto wyniosła -41%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -170 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 110 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -41 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -41 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Rest Team 2 wyniosły 340 411 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 133 996 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 254%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 340 411 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 340 411 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 254% w 2020 roku • 0% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Rest Team 2 wykazała przychody na poziomie 558 253 zł.
Organizacja zarobiła -227 415 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -227 415 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Organizacja Rest Team 2 wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 2 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 2 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-2
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−2 dni13-10-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki