Organizacja Społeczne L. M. BAU osiągnęła 735 977 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 735 977 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 604 737 zł.
Zysk netto wyniósł 131 241 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 147 195 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 735 977 zł w 2024 roku. • 769 932 zł w 2023 roku. • 120 252 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 26 248 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 131 241 zł w 2024 roku. • 333 517 zł w 2023 roku. • 187 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Społeczne L. M. BAU wynosi 1 355 907 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
340 294 zł a 1 839 943 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 271 181 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 355 907 zł w 2024 roku. • 2 089 219 zł w 2023 roku. • 80 915 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Społeczne L. M. BAU wynosi 147 tys. zł.
EBITDA Społeczne L. M. BAU wynosi 192 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Społeczne L. M. BAU wynosi 9 osób.
Zatrudnienie nie zmienia się w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 9 os. w 2024 roku. • 11 os. w 2023 roku. • 4 os. w 2022 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Społeczne L. M. BAU wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,288% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Społeczne L. M. BAU wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku. • 0,09% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Społeczne L. M. BAU charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Społeczne L. M. BAU wynosi 27 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 91 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 91 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 27 tys. zł w 2024 roku. • 37 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 91 tys. zł w 2024 roku. • 67 tys. zł w 2023 roku. • 5 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
369 309
zł.
Koszty operacyjne Społeczne L. M. BAU wyniosły
588 632
zł.
Wynagrodzenia stanowią
63%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
73 862 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 369 309 zł w 2024 roku • 242 442 zł w 2023 roku • 34 778 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
12.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
63% w 2024 roku •
60% w 2023 roku •
29% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Społeczne L. M. BAU wyniosła 1 163 032 zł.
a
ktywa obrotowe to 626 986 zł.
a
ktywa trwałe to 536 046 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 163 032 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 709 307 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 453 725 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 232 606 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 163 032 zł w 2024 roku. • 615 601 zł w 2023 roku. • 209 698 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 11%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 29%.
Marża operacyjna wyniosła 20%.
Marża netto wyniosła 18%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Społeczne L. M. BAU wyniosły 709 307 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 163 032 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 61%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 141 861 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 709 307 zł w 2024 roku • 293 117 zł w 2023 roku • 220 730 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 61% w 2024 roku • 48% w 2023 roku • 105% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Społeczne L. M. BAU wykazała przychody na poziomie 735 977 zł.
Organizacja zarobiła 139 492 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 8251 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 131 241 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 6% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1650 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 8251 zł w 2024 roku • 29 889 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku