CENTRUM MONITORINGU I OCHRONY 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000842149 NIP 5252823376 REGON 386093206

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
57 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
117 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
27 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
205 tys.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. LUDWIKA RYDYGIERA, 13B
Kod pocztowy
01-793
Rejestracja
2020-05-19
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Centrum Monitoringu I Ochrony 2 osiągnęła 116 573 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 116 573 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 90 015 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 26 558 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 116 573 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 26 558 zł w 2020 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Centrum Monitoringu I Ochrony 2 wynosi 204 725 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 23 339 zł a 366 637 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 204 725 zł w 2020 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia dotyczące organizacji Centrum Monitoringu I Ochrony 2.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 22 lutego 2022 (MSiG nr 36/2022).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 74596. CENTRUM MONITORINGU I OCHRONY 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000842149. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.05.2020. [RDF/368308/22/573]
    MSiG 36/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/368308/22/573 Nr ogłoszenia: 74596
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.02.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 19.05.2020 DO 31.12.2020
  2. Poz. 74595. CENTRUM MONITORINGU I OCHRONY 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000842149. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.05.2020. [RDF/368308/22/172]
    MSiG 36/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/368308/22/172 Nr ogłoszenia: 74595
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.02.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 07.02.2022 okres OD 19.05.2020 DO 31.12.2020 X V. W P I S Y D O
  3. Poz. 53769. CENTRUM MONITORINGU I OCHRONY 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000842149. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 19.05.2020. [WA.XIV NS-REJ.KRS/63761/21/294]
    Rzuć okiem MSiG 22/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/63761/21/294 Nr ogłoszenia: 53769
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 25.01.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. GRUDZIŃSKA 2. URSZULA 3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4000,00 PLN 6. NIE 2 1. AUGUSTYNIAK 2. MIKOŁAJ 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1000,00 PLN 6. NIE wpisać: 3 1. KS APART & SOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 368822866 4. 0000707639 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 ZŁ 6. TAK Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. GRUDZIŃSKA 2. URSZULA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. AUGUSTYNIAK 2. MIKOŁAJ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 3 1. SEJDAK 2. MARCIN 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Rub. 3. Prokurenci wykreślić: 1 1. SEJDAK 2. MARCIN 3. [ukryto] 4. PROKURA ODDZIELNA X V. W P I S Y D O
  4. Poz. 262013. CENTRUM MONITORINGU I OCHRONY 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000842149. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 19.05.2020. [WA.XII NS-REJ.KRS/28943/20/980]
    MSiG 104/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/28943/20/980 Nr ogłoszenia: 262013
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.05.2020 dokonano wpisu do rejestru KR nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. CENTRUM MONITORINGU I OCHRONY 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSK województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. LUDWIKA RYDYGIERA nr domu 13B nr lokalu 81 kod pocztowy 01-793 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 13.05.2020 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. GRUDZIŃSKA 2. URSZULA 3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4000,00 PLN 6. NIE 2 1. AUGUSTYNIAK 2. MIKOŁAJ 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1000,00 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ S Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY A OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. GRUDZIŃSKA 2. URSZULA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. AUGUSTYNIAK 2. MIKOŁAJ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Rub. 3. Prokurenci 1 1. SEJDAK 2. MARCIN 3. [ukryto] 4. PROKURA ODDZIELNA Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 80 1 Z DZIAŁALNOŚĆ OCHRONIARSKA, Z WYŁĄCZENIEM OBSŁUGI SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA 1 2. 80 20 Z DZIAŁALNOŚĆ OCHRONIARSKA W ZAKRESIE OBSŁUGI SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA 2 2. 80 30 Z DZIAŁALNOŚĆ DETEKTYWISTYCZNA 3 2. 81 10 Z DZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH 4 2. 81 21 Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH 5 2. 81 22 Z SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH 6 2. 81 29 Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE 7 2. 33 20 Z INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA 8 2. 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 9 2. 96 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 0

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Centrum Monitoringu I Ochrony 2 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Centrum Monitoringu I Ochrony 2 wynosi 0,33%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,180% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,33% w 2020 roku.
• 0,15% w 2019 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Centrum Monitoringu I Ochrony 2 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Centrum Monitoringu I Ochrony 2 wynosi 6 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 11 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 11 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 6 tys. zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 3 tys. zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 11 tys. zł w 2020 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 68 418 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Centrum Monitoringu I Ochrony 2 wyniosły 86 102 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 79,5% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 68 418 zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 79,5% w 2020 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Centrum Monitoringu I Ochrony 2 wyniosła 56 830 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 56 830 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 56 830 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 31 558 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 25 271 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 56 830 zł sumy bilansowej i 31 558 zł kapitału własnego w 2020 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 46,73%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 84,16%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 26,14%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 22,78%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Centrum Monitoringu I Ochrony 2 wyniosły 25 271 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 56 830 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 44,5%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 25 271 zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 44% w 2020 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Centrum Monitoringu I Ochrony 2 wynoszą 56 830 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 0 dni w 2020 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Centrum Monitoringu I Ochrony 2 wynoszą 86 102 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 68 418 zł, czyli 79% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 17 684 zł, czyli 21% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 86 tys. zł w 2020 roku
• 0 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), pozostałe koszty (druk mikro). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Centrum Monitoringu I Ochrony 2 wykazała przychody na poziomie 116 573 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 30 471 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 3913 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 26 558 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 12,8% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 3913 zł w 2020 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Centrum Monitoringu I Ochrony 2 wykazała zysk netto większy niż 61% organizacji z branży "Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 38% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 40% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 50% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 81% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 83% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 86% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 68% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 61% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 38% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 40% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2020 był wyższy niż 50% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2020 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2020 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2020 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2020 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 116 573,00
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 86 101,54
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 0,00
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 68 417,74
IV. Pozostałe koszty 17 683,80
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 0,00
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 0,00
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 3 913,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) 26 558,46

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Centrum Monitoringu I Ochrony 2 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 115 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 115 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2020
+3 mies. 25 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
KS Apart & Sol posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 25.01.2022 jest Ks Apart & Sol kontrolujący 100% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 19.05.2020 do 25.01.2022 najwięcej udziałów posiadała Grudzińska Urszula (80%).

Reprezentacja