SĄD REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Sitari osiągnęła 965 037 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 965 037 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 344 512 zł.
Strata netto wyniosła 379 475 zł.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 965 037 zł w 2020 roku.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -379 475 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Sitari wynosi 599 213 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 599 213 zł w
2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Sitari wynosi -379 tys. zł.
EBITDA Sitari wynosi -379 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -379 205 zł w
2020 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -379 205 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji Sitari. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 22 kwietnia 2026.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 22 kwietnia 2026 (MSiG nr 77/2026).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 6314. SITARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000833977. SĄD REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 11.03.2020.
ć: [TO.VII NS-REJ.KRS/10242/25/312]
UWAGAMSiG 77/2026XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.04.2026 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 6. Rub. 2. Informacje o rozwiązaniu lub unieważnieniu spółki wpisać: 1. POSTANOWIENIE SĄDU
REJONOWEGO W TORUNIU Z DNIA 13.04.2026 R.
O ROZWIĄZANIU PODMIOTU NA PODSTAWIE ART.
25D USTAWY Z DNIA 20.08.1997 R. O KRAJOWYM
REJESTRZE SĄDOWYM SYGN. AKT TO. VII NS.-REJ. KRS 10242/25/312. , 13.04.2026 2.
Poz. 57914. SITARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wielkiej Nieszawce. KRS 0000833977.
SĄD REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
11 marca 2020 r., sygn. akt TO. VII Ns-Rej. KRS 10242/25/312.
[BMSiG-57909/2025]
UWAGAMSiG 226/2025IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzi postępowanie o rozwiązanie spółki o nazwie SITARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS numer 0000833977, sygn. akt
TO. VII Ns-Rej. KRS 10242/25/312, ostatni ujawniony w Rejestrze adres: ul. TORUŃSKA nr 126B, WIELKA NIESZAWKA,
kod 87-165, poczta WIELKA NIESZAWKA, kraj POLSKA), bez
przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i wzywa
wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby
sprzeciwiać się rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzenia
postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Rejestru,
do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia ogłoszenia.
W przypadku stwierdzenia, że podmiot wpisany do Rejestru
nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi
działalności, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego
podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (3) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 1084102. SITARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000833977. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.03.2020.
[RDF/357710/21/706]
MSiG 217/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 11.03.2020 DO 31.12.2020
X V. W P I S Y D O
Poz. 1084101. SITARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000833977. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.03.2020.
[RDF/357710/21/305]
MSiG 217/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 19.10.2021 okres OD
11.03.2020 DO 31.12.2020
Poz. 124610. SITARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000833977. SĄD
REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 11.03.2020.
[TO.VII NS-REJ.KRS/2190/20/134]
MSiG 54/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 11.03.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. SITARI SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
powiat TORUŃSKI gmina WIELKA NIESZAWKA
miejscowość WIELKA NIESZAWKA 2. miejscowość WIELKA NIESZAWKA ulica UL. TORUŃSKA
nr domu 126B kod pocztowy 87-165 poczta WIELKA
NIESZAWKA kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej BIURO@SITARI.PL Rub. 4. Informacje
o umowie 1 1. 10.03.2020 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KOWALSKI 2. TOMASZ
3. [ukryto] 5. 40 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. WOLSKI 2. MARCIN
DOMINIK 3. [ukryto] 5. 40 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.000,00 ZŁ 6. NIE 3 1. JASZCZUK
2. MAREK ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. 40 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.000,00 ZŁ 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 6000,00 ZŁ 2. Kapitał nie
został pokryty
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KOWALSKI 2. TOMASZ
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Z 2 1. WOLSKI 2. MARCIN DOMINIK 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 3 1. JASZCZUK
2. MAREK ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 17 21
Z PRODUKCJA PAPIERU FALISTEGO I TEKTURY
FALISTEJ ORAZ OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEK-
00 TURY 1 2. 13 PRODUKCJA WYROBÓW TEKSTYLNYCH 2 2. 16 PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA
ORAZ KORKA, Z WYŁĄCZENIEM MEBLI; PRODUKCJA WYROBÓW ZE SŁOMY I MATERIAŁÓW UŻYWANYCH DO WYPLATANIA 3 2. 18 POLIGRAFIA
I REPRODUKCJA ZAPISANYCH NOŚNIKÓW INFORMACJI 4 2. 22 PRODUKCJA WYROBÓW Z GUMY
I TWORZYW SZTUCZNYCH 5 2. 31 PRODUKCJA
MEBLI 6 2. 32 POZOSTAŁA PRODUKCJA WYROBÓW 7 2. 46 HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM
HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 8 2. 47
HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU
DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Sitari nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Sitari wynosi 1,67%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,470% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,67% w 2020 roku. • 0,20% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Sitari charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Sitari wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 39 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 39 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 39 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
451 830
zł.
Koszty operacyjne Sitari wyniosły
1 344 241
zł.
Wynagrodzenia stanowią
33,6%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 451 830 zł w 2020 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
33,6% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Sitari wyniosła 442 788 zł.
a
ktywa obrotowe to 442 788 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 442 788 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -373 475 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 816 263 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 442 788 zł sumy bilansowej i -373 475 zł kapitału własnego w 2020 roku.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 442 788 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 184,3%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 816 263 zł w 2020 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 184% w 2020 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Sitari wynosi 0,54 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,54 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (442 788 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (816 263 zł) o 373 475 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
443 tys. zł
816 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 4 tys. zł należności i inne: 438 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,54 zł, z czego 0,01 zł w gotówce.
0,54
płynność bieżąca
0,54
płynność szybka
0,01
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,54 w 2020 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Sitari wynosi 67 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 97 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -30 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 204 432 zł, z czego 204 432 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-30 dni
firma płaci dostawcom 30 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
67 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 67 dni
97 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 97 dniach
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe204 tys. zł
klienci są winni firmie 204 tys. zł
do 12 miesięcy204 tys. zł · 100%
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 67 dni w 2020 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Sitari wynoszą 1 344 241 zł.
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 582 906 zł, czyli 43% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 390 802 zł, czyli 29% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 213 579 zł, czyli 16% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem1,3 mln zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów583 tys. zł · 43%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)391 tys. zł · 29%
Usługi obce214 tys. zł · 16%
Zużycie materiałów i energii82 tys. zł · 6%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia61 tys. zł · 5%
Pozostałe koszty rodzajowe10 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty4 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 1,3 mln zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Sitari wykazała przychody na poziomie 965 037 zł.
Organizacja Sitari wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury".
Organizacja wykazała przychód większy niż 35% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 3% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 35% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 32% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2020 był wyższy niż 95% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2020 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2020 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2020 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2020 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2020 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:900 496,75
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów808 053,46
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów92 443,29
B. Koszty działalności operacyjnej1 344 241,39
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii81 766,04
III. Usługi obce213 579,03
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)4 153,69
V. Wynagrodzenia390 802,21
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)61 028,12
VII. Pozostałe koszty rodzajowe10 005,97
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów582 906,33
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-443 744,64
D. Pozostałe przychody operacyjne64 540,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych53 900,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne10 640,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-379 204,64
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe270,65
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne270,65
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-379 475,29
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-379 475,29
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Sitari składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 4 dni po terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 4 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+4
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+4 dni19-10-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Wolski Marcin posiada 40 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
Kowalski Tomasz posiada 40 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
Jaszczuk Marek posiada 40 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
Pozostałe 0,1% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największymi udziałowcami (od 11.03.2020) są: • Jaszczuk Marek (33% udziałów) • Kowalski Tomasz (33% udziałów) • Wolski Marcin (33% udziałów)