SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Luxlia osiągnęła 388 067 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 388 065 zł. Pozostałe przychody to 2 zł.
Całkowite koszty wyniosły 334 997 zł.
Zysk netto wyniósł 53 068 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 129 356 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 388 067 zł w 2022 roku. • 713 355 zł w 2021 roku. • 386 537 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 17 689 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 53 068 zł w 2022 roku. • 239 500 zł w 2021 roku. • 230 381 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Luxlia wynosi 866 946 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
395 962 zł a 2 111 796 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 288 982 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 866 946 zł w 2022 roku. • 1 789 729 zł w 2021 roku. • 1 355 750 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Luxlia wynosi 3 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2022 roku. • 2 os. w 2021 roku. • 2 os. w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Luxlia wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Luxlia wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2022 roku. • 0,01% w 2021 roku. • 0,03% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Luxlia charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Luxlia wynosi 56 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 9 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 185 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 9 tys. zł a 185 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
19 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 56 tys. zł w 2022 roku. • 66 tys. zł w 2021 roku. • 40 tys. zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 9 tys. zł w 2022 roku. • 21 tys. zł w 2021 roku. • 12 tys. zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 185 tys. zł w 2022 roku. • 165 tys. zł w 2021 roku. • 79 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
142 686
zł.
Koszty operacyjne Luxlia wyniosły
329 748
zł.
Wynagrodzenia stanowią
43%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
47 562 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 142 686 zł w 2022 roku • 117 524 zł w 2021 roku • 48 411 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
14.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
43% w 2022 roku •
26% w 2021 roku •
36% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Luxlia wyniosła 527 949 zł.
a
ktywa obrotowe to 527 949 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 527 949 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 527 949 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 175 983 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 527 949 zł w 2022 roku. • 485 081 zł w 2021 roku. • 376 027 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 10%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 10%.
Marża operacyjna wyniosła 15%.
Marża netto wyniosła 14%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 527 949 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2022 roku • 10 200 zł w 2021 roku • 140 646 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2022 roku • 2% w 2021 roku • 37% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Luxlia wykazała przychody na poziomie 388 067 zł.
Organizacja zarobiła 58 316 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 5248 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 53 068 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1749 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 5248 zł w 2022 roku • 23 687 zł w 2021 roku • 22 785 zł w 2020 roku