Organizacja Ssavles osiągnęła 2 824 702 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 823 748 zł. Pozostałe przychody to 954 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 015 088 zł.
Strata netto wyniosła 190 386 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
984 271 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 824 702 zł w 2024 roku. • 1 626 021 zł w 2023 roku. • 856 160 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
196 570 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -190 386 zł w 2024 roku. • 155 091 zł w 2023 roku. • 202 753 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Ssavles wynosi 2 193 950 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
254 606 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 193 950 zł w
2024 roku. • 2 157 982 zł w
2023 roku. • 1 684 737 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Ssavles wynosi -140 tys. zł.
EBITDA Ssavles wynosi -125 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
181 756 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -140 476 zł w
2024 roku. • 166 419 zł w
2023 roku. • 223 037 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
174 902 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -124 784 zł w
2024 roku. • 181 435 zł w
2023 roku. • 225 021 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Ssavles mieści się w przedziale 2 - 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 os. w 2022 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 17 obwieszczeń
dotyczących organizacji Ssavles.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 29 września 2025 (MSiG nr 188/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
17
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
17 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1325431. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/801349/25/932]
MSiG 188/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.09.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1325430. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/801349/25/531]
MSiG 188/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.09.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1325429. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/801349/25/130]
MSiG 188/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.09.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 16.09.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1328242. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/681649/24/302]
MSiG 204/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 03.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.03.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1328241. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/681649/24/901]
MSiG 204/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.03.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1328240. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/681649/24/500]
MSiG 204/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.10.2024 okres OD
01.03.2023 DO 31.12.2023
Poz. 665071. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
07.12.2019.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/30932/24/709]
Rzuć okiemMSiG 132/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. DOMANIEWSKA nr domu 17/19 nr lokalu 133 kod pocztowy
02-672 poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać:
2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. KSIĘCIA ZIEMOWITA nr domu 53 kod pocztowy 03-885 poczta
WARSZAWA kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej SAVONCHUKNR@UKR.NET
Poz. 476182. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/607680/24/106]
MSiG 114/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.05.2024 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 1120511. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/555060/23/710]
MSiG 173/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.08.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
D Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1120510. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/555060/23/309]
MSiG 173/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.08.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1120509. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/555060/23/908]
MSiG 173/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.08.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 01.08.2023 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1024661. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/354959/21/120]
MSiG 212/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 07.12.2019 DO 31.12.2020
Poz. 1024660. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/354959/21/719]
MSiG 212/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 07.12.2019 DO 31.12.2020
Poz. 1012564. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2019.
[RDF/354959/21/318]
MSiG 211/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.10.2021 okres OD
07.12.2019 DO 31.12.2020
Poz. 685983. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SĄD
REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
07.12.2019.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/38984/20/672]
Rzuć okiemMSiG 184/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić:
1 1. LESNYI 2. VADYM 3. [ukryto] 5. 51
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.550,00 ZŁOTYCH 6. NIE wpisać: 2 1. FEDOROVA 2. IRYNA
3. [ukryto] 5. 51 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.550 ZŁOTYCH 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. LESNYI 2. VADYM 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. FEDOROVA 2. IRYNA
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 1188812. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SĄD
REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
07.12.2019.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/74494/19/258]
Rzuć okiemMSiG 249/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.12.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. MROŹNA
nr domu 9B kod pocztowy 03-654 poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. DOMANIEWSKA nr domu
17/19 nr lokalu 133 kod pocztowy 02-672 poczta
WARSZAWA kraj POLSKA
Poz. 1169959. SSAVLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000817853. SĄD
REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
07.12.2019.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/72438/19/794]
MSiG 241/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 07.12.2019 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. SSAVLES
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres pod
miotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE
powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA
ulica UL. MROŹNA nr domu 9B kod pocztowy 03-654
poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 05.12.2019 R. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. LESNYI 2. VADYM
3. [ukryto] 5. 51 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 2.550,00 ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. SAVONCHUK 2. NADIIA 3. [ukryto] 5. 49 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.450,00 ZŁOTYCH 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład
organu 1 1. SAVONCHUK 2. NADIIA 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. LESNYI 2. VADYM
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 53 2
Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA
I KURIERSKA 1 2. 53 10 DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA OBJĘTA OBOWIĄZKIEM ŚWIADCZENIA
USŁUG POWSZECHNYCH (OPERATORA PUBLICZNEGO) 2 2. 49 41 TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 3 2. 81 21 NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
4 2. 81 29 POZOSTAŁE SPRZĄTANIE 5 2. 81 22
SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW
I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH 6 2. 47 24 SPRZEDAŻ DETALICZNA PIECZYWA, CIAST, WYROBÓW
CIASTKARSKICH I CUKIERNICZYCH PROWADZONA
W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 7 2. 56 10
RESTAURACJE I POZOSTAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 8 2. 78 10 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW 9 2. 78 20 DZIAŁALNOŚĆ
AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Ssavles nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ssavles wynosi 2,77%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,255% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,77% w 2024 roku. • 0,23% w 2023 roku. • 0,26% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Ssavles charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ssavles wynosi 56 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 113 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 113 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 56 tys. zł w 2024 roku. • 83 tys. zł w 2023 roku. • 59 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 25 tys. zł w 2023 roku. • 26 tys. zł w 2022 roku. • 12 tys. zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 113 tys. zł w 2024 roku. • 204 tys. zł w 2023 roku. • 137 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
719 223
zł.
Koszty operacyjne Ssavles wyniosły
2 964 224
zł.
Wynagrodzenia stanowią
24,3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
194 646 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 719 223 zł w 2024 roku • 335 974 zł w 2023 roku • 329 931 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
13,9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
24,3% w 2024 roku •
23% w 2023 roku •
52,1% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ssavles wyniosła 1 151 840 zł.
a
ktywa trwałe to 92 358 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 059 481 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 151 840 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 414 420 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 737 420 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 349 690 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 5243 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1 151 840 zł sumy bilansowej i 414 420 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 753 110 zł sumy bilansowej i 604 806 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 452 459 zł sumy bilansowej i 403 935 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -45,94%.
Marża operacyjna wyniosła -4,97%.
Marża netto wyniosła -6,74%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
31 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
48 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
15,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
15,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ssavles wyniosły 737 420 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 151 840 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 64%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 344 448 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 737 420 zł w 2024 roku • 148 304 zł w 2023 roku • 48 525 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
26,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 64% w 2024 roku • 20% w 2023 roku • 11% w 2022 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Ssavles wynosi 3,87 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 3,87 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 1,44, czyli same środki pieniężne pokrywają 144% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 393 tys. zł należności i inne: 666 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 3,87 zł, z czego 1,44 zł w gotówce.
3,87
płynność bieżąca
3,87
płynność szybka
1,44
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 2,61 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 3,87 w 2024 roku • 4,94 w 2023 roku • 9,09 w 2022 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Ssavles wynoszą 2 882 657 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1 442 000 zł, czyli 50% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 651 953 zł, czyli 23% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 627 153 zł, czyli 22% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem2,9 mln zł
Usługi obce1,4 mln zł · 50%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)652 tys. zł · 23%
Zużycie materiałów i energii627 tys. zł · 22%
Pozostałe koszty rodzajowe76 tys. zł · 3%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia67 tys. zł · 2%
Amortyzacja16 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty2 tys. zł · <1%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 2,9 mln zł w 2024 roku • 1,5 mln zł w 2023 roku • 633 tys. zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Ssavles wykazała przychody na poziomie 2 824 702 zł.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
5599 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1424 zł w 2023 roku • 20 222 zł w 2022 roku • 12 622 zł w 2021 roku
Organizacja Ssavles wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Pozostała działalność pocztowa i kurierska".
Organizacja wykazała przychód większy niż 82% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,05%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 82% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 82% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 60% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0,05%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy25 z 26 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:2 692 546,39
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów (+1)2 692 546,39
B. Koszty działalności operacyjnej2 882 656,51
I. Amortyzacja15 691,65
II. Zużycie materiałów i energii627 153,21
III. Usługi obce1 441 999,75
IV. Podatki i opłaty, w tym:2 466,89
V. Wynagrodzenia651 953,28
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym:67 269,70
VII. Pozostałe koszty rodzajowe76 122,03
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-190 110,12
D. Pozostałe przychody operacyjne131 201,56
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych76 000,00
IV. Inne przychody operacyjne55 201,56
E. Pozostałe koszty operacyjne81 566,99
III. Inne koszty operacyjne81 566,99
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-140 475,55
G. Przychody finansowe954,03
V. inne954,03
H. Koszty finansowe50 864,45
I. Odsetki, w tym:41 750,84
IV. inne9 113,61
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-190 385,97
J. Podatek dochodowy0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-190 385,97
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Ssavles składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 151 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 63 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+151
dni względem terminu
0
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+2 mies. 3 dni16-09-2025
2023
+2 mies. 20 dni03-10-2024
2022
+10 mies. 19 dni29-05-2024
2021
+9 mies. 20 dni01-08-2023
2020
+4 dni19-10-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Fedorova Iryna posiada 51 udziałów, które stanowią 51% firmy.