Dostarcza oprogramowania e-commerce dla różnych modeli biznesowych.|Specjalizuje się w wdrożeniach platform Magento, PrestaShop i WooCommerce.|Oferuje migracje z Magento 1 do Magento 2.|Tworzy dedykowane aplikacje internetowe i portale.|Zapewnia wsparcie techniczne oraz hosting dla sklepów online.
M2 IT SOLUTIONS to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla sektora e-commerce. Oferuje pełne wsparcie dla zarówno małych, jak i dużych sklepów internetowych, projektując i wdrażając dedykowane oprogramowania, a także dostosowując aplikacje do specyficznych potrzeb klientów. W zakresie swoich usług, M2 IT SOLUTIONS oferuje różnorodne technologie, w tym wdrożenia systemów opartych na popularnych platformach takich jak Magento, PrestaShop oraz WooCommerce. W szczególności ich specjalizacją jest migracja z Magento 1 do Magento 2, co pozwala klientom na utrzymanie ich sklepów na najnowszym i najbardziej wydajnym oprogramowaniu.
Dodatkowo, M2 IT SOLUTIONS stawia na tworzenie przyjaznych użytkownikowi aplikacji internetowych oraz portali, które posiadają intuicyjny interfejs oraz są optymalizowane pod kątem wydajności. Firma nie tylko projektuje i wdraża sklepy e-commerce, ale także zapewnia hosting i integracje, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sklepów online. Wspierają swoich klientów na każdym etapie – od pomysłu, przez realizację, aż po długofalowe wsparcie techniczne. Dzięki takim holistycznym usługom, M2 IT SOLUTIONS wyróżnia się na tle konkurencji,
Warto również zwrócić uwagę na ich nowoczesne podejście, które obejmuje integrację ze społecznymi platformami oraz technologiami marketingowymi, co pozwala klientom na korzystanie z najnowszych trendów i strategi marketingowych użytkowników w przestrzeni online. Działając na rynku od 2018 roku, M2 IT SOLUTIONS zdobyło zaufanie wielu przedsiębiorców, pomagając im w osiąganiu sukcesów w handlu internetowym. Firma koncentruje się na elastycznych rozwiązaniach, które można dostosować do różnych modeli biznesowych, co czyni ją idealnym partnerem dla osób planujących rozwój swojej obecności w sieci.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja M2 IT Solutions osiągnęła 328 749 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 328 749 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 426 057 zł.
Strata netto wyniosła 97 308 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 41 094 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 328 749 zł w 2025 roku. • 1 048 798 zł w 2024 roku. • 1 023 851 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -12 163 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -97 308 zł w 2025 roku. • -105 844 zł w 2024 roku. • 248 356 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji M2 IT Solutions wynosi 279 311 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 821 872 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 34 914 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 279 311 zł w 2025 roku. • 832 324 zł w 2024 roku. • 1 909 499 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT M2 IT Solutions wynosi -96 tys. zł.
EBITDA M2 IT Solutions wynosi -96 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie M2 IT Solutions wynosi 2 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji M2 IT Solutions wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,180% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji M2 IT Solutions wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
M2 IT Solutions charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla M2 IT Solutions wynosi 6 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 28 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 28 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 6 tys. zł w 2025 roku. • 22 tys. zł w 2024 roku. • 56 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 31 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 28 tys. zł w 2025 roku. • 62 tys. zł w 2024 roku. • 109 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
327 191
zł.
Koszty operacyjne M2 IT Solutions wyniosły
424 840
zł.
Wynagrodzenia stanowią
77%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
40 899 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 327 191 zł w 2025 roku • 482 637 zł w 2024 roku • 144 542 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
9.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
77% w 2025 roku •
42% w 2024 roku •
19% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów M2 IT Solutions wyniosła 104 967 zł.
a
ktywa obrotowe to 104 965 zł.
a
ktywa trwałe to 2 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 104 967 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 24 774 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 80 193 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 13 121 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 104 967 zł w 2025 roku. • 234 952 zł w 2024 roku. • 402 964 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -93%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -121%.
Marża operacyjna wyniosła -29%.
Marża netto wyniosła -30%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -11.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -15.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania M2 IT Solutions wyniosły 24 774 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 104 967 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 24%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3097 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 24 774 zł w 2025 roku • 57 450 zł w 2024 roku • 91 618 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 24% w 2025 roku • 24% w 2024 roku • 23% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja M2 IT Solutions wykazała przychody na poziomie 328 749 zł.
Organizacja zarobiła -97 308 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -97 308 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 24 599 zł w 2023 roku