NOKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000726226 NIP 6842648986 REGON 369877266

Podmiot wykreślony z KRS: 05.11.2024
icon cil:factory_____ffffff
aktywa
243 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
106 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
32 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
242 tys.
zł
Branża główna: Transport drogowy towarów
Info
Województwo
PODKARPACKIE
Miejscowość
NIŻNA ŁĄKA
Adres
UL. O. HIERONIMA LONGAWY, 87
Kod pocztowy
38-455
Rejestracja
2018-04-04
Kapitał zakładowy
50000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Noktura osiągnęła 106 383 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 86 383 zł. Pozostałe przychody to 20 000 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 74 747 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 31 636 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 289 549 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 106 383 zł w 2019 roku.
• 395 932 zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 47 716 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 31 636 zł w 2019 roku.
• -16 079 zł w 2018 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Noktura wynosi 242 369 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 48 317 zł a 435 246 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 37 185 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 242 369 zł w 2019 roku.
• 279 554 zł w 2018 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -16 079 zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -12 079 zł w 2018 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Noktura mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń dotyczących organizacji Noktura. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 13 grudnia 2024.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 13 grudnia 2024 (MSiG nr 242/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8 obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 1398352. NOKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000726226. SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 04.04.2018. [RZ.XII NS-REJ.KRS/23500/24/746]
    UWAGA MSiG 242/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RZ.XII NS-REJ.KRS/23500/24/746 Nr ogłoszenia: 1398352
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST PRAWOMOCNY. D
  2. Poz. 57638. NOKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Niżnej Łące. KRS 0000726226. SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 4 kwietnia 2018 r., sygn. akt XII Ns-Rej. KRS 19872/23/514. [BMSiG-57435/2023]
    UWAGA MSiG 233/2023 IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
    Sygn. sprawy: BMSiG-57435/2023 Nr ogłoszenia: 57638
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza o wszczęciu postępowania o rozwiązanie podmiotu wpisanego do Rejestru bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego wobec NOKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W NIŻNEJ ŁĄCE, KRS 0000726226, ostatni aktualny adres: UL. O. HIERONIMA LONGAWY 87, 38-455 GŁOWIENKA. Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia. W przypadku stwierdzenia, że podmiot wpisany do Rejestru nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (6) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 988546. NOKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000726226. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2018. [RDF/262130/20/814]
    MSiG 210/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/262130/20/814 Nr ogłoszenia: 988546
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  2. Poz. 988545. NOKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000726226. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2018. [RDF/262130/20/413]
    MSiG 210/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/262130/20/413 Nr ogłoszenia: 988545
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    X V. W P I S Y D O W dniu 17.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.10.2020 okres OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  3. Poz. 903962. NOKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000726226. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2018. [RDF/167869/19/864]
    MSiG 146/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/167869/19/864 Nr ogłoszenia: 903962
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 04.04.2018 DO 31.12.2018
  4. Poz. 903961. NOKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000726226. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2018. [RDF/167869/19/463]
    MSiG 146/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/167869/19/463 Nr ogłoszenia: 903961
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 04.04.2018 DO 31.12.2018
  5. Poz. 903960. NOKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000726226. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2018. [RDF/167869/19/62]
    MSiG 146/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/167869/19/62 Nr ogłoszenia: 903960
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.07.2019 okres OD 04.04.2018 DO 31.12.2018
  6. Poz. 95632. NOKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.KRS 0000726226. SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 04.04.2018. [RZ.XII NS-REJ.KRS/6334/18/321]
    MSiG 71/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: RZ.XII NS-REJ.KRS/6334/18/321 Nr ogłoszenia: 95632
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.04.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. NOKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo PODKARPACKIE powiat KROŚNIEŃSKI gmina MIEJSCE PIASTOWE miejscowość NIŻNA ŁĄKA 2. miejscowość NIŻNA ŁĄKA ulica UL. O. HIERONIMA LONGAWY nr domu 87 kod pocztowy 38-455 poczta GŁOWIENKA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 26.03.2018 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MAZUR SIUTYŁA 2. GRAŻYNA ALINA 3. [ukryto] 5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 47500,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 50000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MAZUR 2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 1 2. 49 4 TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW ORAZ DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZEPROWADZKAMI 2 2. 45 HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 3 2. 46 HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 4 2. 47 HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 5 2. 52 MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT 6 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWAu DZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 7 2. 82 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ X V. W P I S Y D O

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Noktura nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Noktura wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,130% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,41% w 2019 roku.
• 0,81% w 2018 roku.
• 0,15% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Noktura charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Noktura wynosi 9 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 23 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 23 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2018 a 2019 rokiem. Zmiana wynosi 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 9 tys. zł w 2019 roku.
• 7 tys. zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2 tys. zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 23 tys. zł w 2019 roku.
• 16 tys. zł w 2018 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Noktura wyniosły 71 618 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Noktura wyniosła 242 558 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 242 558 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 242 558 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 65 557 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 177 001 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 123 854 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 31 636 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 242 558 zł sumy bilansowej i 65 557 zł kapitału własnego w 2019 roku.
• 118 704 zł sumy bilansowej i 33 921 zł kapitału własnego w 2018 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 13,04%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 48,26%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 17,09%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 29,74%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 27 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 95 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 21 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 34 punkty procentowe rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Noktura wyniosły 177 001 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 242 558 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 73%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 92 218 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 177 001 zł w 2019 roku
• 84 784 zł w 2018 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 73% w 2019 roku
• 71% w 2018 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Noktura ma 177 001 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 177 001 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2019 100% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2018: 21%).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2018 sprawozdanie liczy kredyty i pożyczki tylko spoza grupy kapitałowej, w roku 2019 od wszystkich pożyczkodawców - to zmiana zakresu sprawozdania, nie spłata, dlatego wykres rysuje je osobno.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2017 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Noktura wynoszą 242 558 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,4 w 2018 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Noktura nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł). Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2017, 2018 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2018: bez długu, gotówka 1 tys. zł
• 2017: bez długu, gotówka 0 zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2018: bez kosztów odsetek
• 2017: bez kosztów odsetek

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 318 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 25 dni w 2018 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Noktura wynoszą 71 618 zł (łączne koszty wykazane w druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 69 865 zł, czyli 98% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 1753 zł, czyli 2% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 72 tys. zł w 2019 roku
• 412 tys. zł w 2018 roku
• 0 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2019 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty (druk mikro), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2019 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Noktura wykazała przychody na poziomie 106 383 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 34 765 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 3129 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 31 636 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 3129 zł w 2019 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Noktura wykazała zysk netto większy niż 67% organizacji z branży "Transport drogowy towarów".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 34% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 49% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 52% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 94% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 88% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 76% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 67% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 72% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 67% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 34% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 49% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 52% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 72% organizacji w branży.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 86 383,00
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 71 617,79
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 1 752,79
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 0,00
IV. Pozostałe koszty 69 865,00
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 20 000,00
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 0,00
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 3 129,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) 31 636,21

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Noktura składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 2 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 2 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2019
+2 dni
2018
+2 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Ostatni stan rejestru przed wykreśleniem spółki z KRS (05.11.2024):
icon custom:bullet-chevron
Mazur Siutyła Grażyna - 95 udziałów, które stanowiły 95% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pozostałe 5% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
icon custom:bullet-chevron
Spółka została wykreślona z KRS 05.11.2024.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 04.04.2018 do 05.11.2024 najwięcej udziałów posiadała Mazur Siutyła Grażyna (95%).

Reprezentacja

Podmiot wykreślony z KRS 05.11.2024. Poniżej ostatni stan rejestru przed wykreśleniem - funkcje i udziały zakończyły się w dniu wykreślenia.