Organizacja Galinvest Sarego osiągnęła 86 784 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 86 784 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 620 497 zł.
Strata netto wyniosła 533 714 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 10 848 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 86 784 zł w 2025 roku. • 118 965 zł w 2024 roku. • 135 029 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -66 714 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -533 714 zł w 2025 roku. • -528 060 zł w 2024 roku. • -477 245 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Galinvest Sarego wynosi 57 856 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 216 960 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 7232 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 57 856 zł w 2025 roku. • 79 310 zł w 2024 roku. • 90 019 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Galinvest Sarego.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 1 os. w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Galinvest Sarego wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,184% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Galinvest Sarego wynosi 1,72%. To oznacza, że firma ma szansę 1,72% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,208% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,72% w 2025 roku. • 1,15% w 2024 roku. • 0,73% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Galinvest Sarego charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Galinvest Sarego wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 5 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
7238
zł.
Koszty operacyjne Galinvest Sarego wyniosły
144 780
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
905 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 7238 zł w 2025 roku • 7238 zł w 2024 roku • 7645 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2025 roku •
4% w 2024 roku •
5% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Galinvest Sarego wyniosła 15 397 206 zł.
a
ktywa obrotowe to 15 397 206 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 15 397 206 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -1 811 686 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 17 208 892 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 924 651 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 15 397 206 zł w 2025 roku. • 15 349 992 zł w 2024 roku. • 15 259 441 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 29%.
Marża operacyjna wyniosła -67%.
Marża netto wyniosła -615%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -76.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Galinvest Sarego wyniosły 17 208 892 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 15 397 206 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 112%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 151 112 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 17 208 892 zł w 2025 roku • 16 627 965 zł w 2024 roku • 16 009 353 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 112% w 2025 roku • 108% w 2024 roku • 105% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Galinvest Sarego wykazała przychody na poziomie 86 784 zł.
Organizacja zarobiła -533 714 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -533 714 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Galinvest Sarego wykazała zysk netto większy niż 5% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 49% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 5% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 49% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 91% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 83% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 43 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 83 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-43
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 23 dni23-04-2026
2024
−3 mies. 13 dni03-04-2025
2023
−1 mies. 5 dni10-06-2024
2022
−18 dni27-06-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−2 dni13-10-2021
2019
−2 dni13-10-2020
2018
−7 dni08-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Pamuła Leszek posiada 90
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.
Największym udziałowcem od 27.08.2021 jest Pamuła Leszek kontrolujący 90% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 12.03.2018 do 27.08.2021
był Newberg Investments kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 21.12.2017 do 12.03.2018 najwięcej udziałów posiadał Kwkr Investment. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.