Organizacja AS Gastro osiągnęła 852 021 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 843 908 zł. Pozostałe przychody to 8113 zł.
Całkowite koszty wyniosły 787 005 zł.
Zysk netto wyniósł 56 904 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 284 007 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 852 021 zł w 2020 roku. • 1 095 220 zł w 2019 roku. • 256 352 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 18 968 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 56 904 zł w 2020 roku. • 43 200 zł w 2019 roku. • -7636 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji AS Gastro wynosi 812 091 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
16 461 zł a 2 130 054 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 270 697 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 812 091 zł w 2020 roku. • 933 369 zł w 2019 roku. • 170 901 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie AS Gastro mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2020 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2019 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2018 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji AS Gastro wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji AS Gastro wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2020 roku. • 0,03% w 2019 roku. • 0,02% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
AS Gastro charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla AS Gastro wynosi 19 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 4 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 34 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 4 tys. zł a 34 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
6 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 19 tys. zł w 2020 roku. • 19 tys. zł w 2019 roku. • 3 tys. zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 4 tys. zł w 2020 roku. • 7 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 34 tys. zł w 2020 roku. • 44 tys. zł w 2019 roku. • 10 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
91 516
zł.
Koszty operacyjne AS Gastro wyniosły
649 035
zł.
Wynagrodzenia stanowią
14%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
30 505 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 91 516 zł w 2020 roku • 332 137 zł w 2019 roku • 51 738 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
14% w 2020 roku •
32% w 2019 roku •
21% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów AS Gastro wyniosła 335 115 zł.
a
ktywa obrotowe to 335 115 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 335 115 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 21 949 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 313 167 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 111 705 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 335 115 zł w 2020 roku. • 228 149 zł w 2019 roku. • 45 393 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 17%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 259%.
Marża operacyjna wyniosła 23%.
Marża netto wyniosła 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 86.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania AS Gastro wyniosły 313 167 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 335 115 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 93%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 104 389 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 313 167 zł w 2020 roku • 187 585 zł w 2019 roku • 48 029 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 93% w 2020 roku • 82% w 2019 roku • 106% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja AS Gastro wykazała przychody na poziomie 852 021 zł.
Organizacja zarobiła 74 314 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 17 410 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 56 904 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 23% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 5803 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 17 410 zł w 2020 roku • 8397 zł w 2019 roku • 2320 zł w 2018 roku
Organizacja AS Gastro wykazała zysk netto większy niż 84% organizacji z branży "Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)".
Organizacja wykazała przychód większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 92% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 75% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 72% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 62% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 92% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2020 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 57 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 93 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-57
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−3 mies. 3 dni14-07-2021
2019
−2 mies. 13 dni03-08-2020
2018
−6 dni09-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Klimau Stanislau posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.