SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU, W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Organizacja D&s Invest osiągnęła 83 366 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 83 366 zł.
Całkowite koszty wyniosły -63 846 zł.
Zysk netto wyniósł 63 846 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 27 789 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 83 366 zł w 2020 roku. • 1 zł w 2019 roku. • 8 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 21 282 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 63 846 zł w 2020 roku. • -31 029 zł w 2019 roku. • -30 801 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji D&s Invest wynosi 316 223 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
5262 zł a 893 842 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 105 408 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 316 223 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 5 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie D&s Invest mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji D&s Invest wynosi 2,96%. To oznacza, że firma ma szansę 2,96% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,463% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,96% w 2020 roku. • 2,90% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji D&s Invest wynosi 0,28%. To oznacza, że firma ma szansę 0,28% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,073% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,28% w 2020 roku. • 0,30% w 2019 roku. • 0,29% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
D&s Invest charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla D&s Invest wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 13 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 13 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 13 tys. zł w 2020 roku. • 0 tys. zł w 2019 roku. • 0 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne D&s Invest wyniosły
17 002
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów D&s Invest wyniosła 4 953 919 zł.
a
ktywa obrotowe to 261 154 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 4 692 765 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 953 919 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 7016 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4 946 903 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 651 306 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4 953 919 zł w 2020 roku. • 4 059 911 zł w 2019 roku. • 3 283 745 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 910%.
Marża netto wyniosła 77%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 303.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 25.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania D&s Invest wyniosły 4 946 903 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 953 919 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 100%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 648 968 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4 946 903 zł w 2020 roku • 4 116 740 zł w 2019 roku • 3 309 547 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 100% w 2020 roku • 101% w 2019 roku • 101% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja D&s Invest wykazała przychody na poziomie 83 366 zł.
Organizacja zarobiła 64 970 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1124 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 63 846 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 2% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 375 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1124 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Organizacja D&s Invest wykazała zysk netto większy niż 88% organizacji z branży "Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 82% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 88% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 51% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 93% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 72% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 82% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2020 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 9 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 1 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-9
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−9 dni06-10-2020
2018
−17 dni28-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Dulęba Arkadiusz posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 01.06.2020 jest Dulęba Arkadiusz kontrolujący 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 03.10.2017 do 01.06.2020: • Dulęba Arkadiusz (50% udziałów) • Schab Marek (50% udziałów)