Organizacja Goods Laboratory osiągnęła 61 362 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 61 362 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 137 999 zł.
Strata netto wyniosła 76 638 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 20 454 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 61 362 zł w 2020 roku. • 110 552 zł w 2019 roku. • 62 031 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -25 546 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -76 638 zł w 2020 roku. • -47 517 zł w 2019 roku. • -20 054 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Goods Laboratory wynosi 40 908 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 153 405 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 13 636 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 40 908 zł w 2020 roku. • 73 701 zł w 2019 roku. • 41 354 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Goods Laboratory wynosi -70 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Goods Laboratory mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Goods Laboratory wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Goods Laboratory wynosi 0,25%. To oznacza, że firma ma szansę 0,25% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,063% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,25% w 2020 roku. • 0,16% w 2019 roku. • 0,08% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Goods Laboratory charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Goods Laboratory wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2020 roku. • 4 tys. zł w 2019 roku. • 2 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Goods Laboratory wyniosły
130 993
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 3 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Goods Laboratory wyniosła 240 443 zł.
a
ktywa obrotowe to 240 443 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 240 443 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -44 209 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 284 651 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 80 148 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 240 443 zł w 2020 roku. • 241 466 zł w 2019 roku. • 160 127 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -32%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 173%.
Marża operacyjna wyniosła -113%.
Marża netto wyniosła -125%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -10.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 57.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -37.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -41.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Goods Laboratory wyniosły 284 651 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 240 443 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 118%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 94 884 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 284 651 zł w 2020 roku • 296 037 zł w 2019 roku • 167 181 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 118% w 2020 roku • 123% w 2019 roku • 104% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Goods Laboratory wykazała przychody na poziomie 61 362 zł.
Organizacja Goods Laboratory wykazała zysk netto większy niż 5% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 57% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 12% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 12% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 5% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 57% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 74% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 79% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 326 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 191 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+326
dni względem terminu
0
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+6 mies. 11 dni24-04-2022
2019
+5 mies. 15 dni29-03-2021
2018
+20 mies. 23 dni29-03-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Klekota Jakub posiada 510
udziałów,
które stanowią
51.0% firmy.
Kotlicka Iwona posiada 490
udziałów,
które stanowią
49.0% firmy.
Największym udziałowcem od 14.01.2020 jest Klekota Jakub kontrolujący 51% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 07.09.2017 do 14.01.2020
był Klekota Jakub kontrolując 99% udziałów.