Organizacja Information Technology Security osiągnęła 147 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 147 000 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 170 004 zł.
Strata netto wyniosła 23 004 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 73 500 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 147 000 zł w 2019 roku. • 1425 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -9094 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -23 004 zł w 2019 roku. • -23 574 zł w 2018 roku. • -4816 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Information Technology Security wynosi 98 000 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 367 501 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 48 931 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 98 000 zł w 2019 roku. • 950 zł w 2018 roku. • 138 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Information Technology Security wynosi -18 tys. zł.
EBITDA Information Technology Security wynosi -9 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
6675 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -18 165 zł w
2019 roku. • -23 206 zł w
2018 roku. • -4816 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
2073 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -8962 zł w
2019 roku. • -17 071 zł w
2018 roku. • -4816 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Information Technology Security.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Information Technology Security wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2019 roku. • 2,93% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Information Technology Security wynosi 0,11%. To oznacza, że firma ma szansę 0,11% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,025% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,11% w 2019 roku. • 0,10% w 2018 roku. • 0,06% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Information Technology Security charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Information Technology Security wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 6 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 6 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 6 tys. zł w 2019 roku. • 0 tys. zł w 2018 roku. • 0 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Information Technology Security wyniosły
165 166
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Information Technology Security wyniosła 284 982 zł.
a
ktywa obrotowe to 254 306 zł.
a
ktywa trwałe to 30 677 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 284 982 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 331 376 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -46 394 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 138 320 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 284 982 zł w 2019 roku. • 48 260 zł w 2018 roku. • 8342 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 50%.
Marża operacyjna wyniosła -12%.
Marża netto wyniosła -16%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 25 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1332 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8026277.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8026275.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Information Technology Security wyniosły 331 376 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 284 982 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 116%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 161 609 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 331 376 zł w 2019 roku • 71 650 zł w 2018 roku • 8158 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 116% w 2019 roku • 148% w 2018 roku • 98% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Information Technology Security wykazała przychody na poziomie 147 000 zł.
Organizacja zarobiła -23 004 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -23 004 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja Information Technology Security wykazała zysk netto większy niż 12% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 65% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 12% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 65% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 77% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 76% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 226 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 91 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+226
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−3 mies. 1 dni16-07-2020
2018
+12 mies. 7 dni16-07-2020
2017
+13 mies. 11 dni20-08-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Ponomarenko Volodymyr posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Abramov Artem posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Ponomarenko Volodymyr (50% udziałów) • Abramov Artem (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 15.05.2018 do 22.11.2019: • Vynokurov Oleksandr (50% udziałów) • Kotok Kateryna (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 13.03.2017 do 15.05.2018: • Siensiushkin Nikita (50% udziałów) • Podolian Natalia (50% udziałów)