Organizacja Rever osiągnęła 156 988 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 156 986 zł. Pozostałe przychody to 2 zł.
Całkowite koszty wyniosły 109 632 zł.
Zysk netto wyniósł 47 354 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 16 590 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 156 988 zł w 2025 roku. • 110 627 zł w 2024 roku. • 83 279 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 19 332 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 47 354 zł w 2025 roku. • 41 694 zł w 2024 roku. • 51 490 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Rever wynosi 331 351 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
37 276 zł a 662 957 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 39 397 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 331 351 zł w 2025 roku. • 253 182 zł w 2024 roku. • 261 478 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Rever.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Rever wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Rever wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Rever charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Rever wynosi 9 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 17 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 17 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 9 tys. zł w 2025 roku. • 5 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 17 tys. zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
88 363
zł.
Koszty operacyjne Rever wyniosły
104 626
zł.
Wynagrodzenia stanowią
84%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
8049 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 88 363 zł w 2025 roku • 46 459 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
84% w 2025 roku •
72% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Rever wyniosła 50 046 zł.
a
ktywa obrotowe to 50 046 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 50 046 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 49 702 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 344 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -708 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 50 046 zł w 2025 roku. • 23 987 zł w 2024 roku. • 12 244 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 95%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 95%.
Marża operacyjna wyniosła 33%.
Marża netto wyniosła 30%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 36 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 59.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 59 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Rever wyniosły 344 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 50 046 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -16 583 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 344 zł w 2025 roku • 7114 zł w 2024 roku • 37 066 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 29.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 30% w 2024 roku • 303% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Rever wykazała przychody na poziomie 156 988 zł.
Organizacja zarobiła 52 037 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4683 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 47 354 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 585 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4683 zł w 2025 roku • 4124 zł w 2024 roku • 2102 zł w 2023 roku