Organizacja Espol J.ŁUCZAJ osiągnęła 764 230 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 750 164 zł. Pozostałe przychody to 14 066 zł.
Całkowite koszty wyniosły 659 083 zł.
Zysk netto wyniósł 91 081 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 764 230 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 764 230 zł w 2017 roku. • 0 zł w 2016 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 91 081 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 91 081 zł w 2017 roku. • 0 zł w 2016 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Espol J.ŁUCZAJ wynosi 945 121 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
71 311 zł a 1 910 576 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 945 121 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 945 121 zł w 2017 roku. • 0 zł w 2016 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Espol J.ŁUCZAJ mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Espol J.ŁUCZAJ wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 2,910% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Espol J.ŁUCZAJ wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,090% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Espol J.ŁUCZAJ charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Espol J.ŁUCZAJ wynosi 11 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 30 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 30 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2016 a 2017 rokiem. Zmiana wynosi 11 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 11 tys. zł w 2017 roku. • 0 zł w 2016 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2017 roku. • 0 zł w 2016 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 30 tys. zł w 2017 roku. • 0 zł w 2016 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Espol J.ŁUCZAJ wyniosły
657 604
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2017 roku • 0 zł w 2016 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2017 roku •
0% w 2016 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Espol J.ŁUCZAJ wyniosła 584 287 zł.
a
ktywa obrotowe to 372 991 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 211 296 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 584 287 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 95 081 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 489 206 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 584 287 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 584 287 zł w 2017 roku. • 0 zł w 2016 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 96%.
Marża operacyjna wyniosła 12%.
Marża netto wyniosła 12%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 96 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Espol J.ŁUCZAJ wyniosły 489 206 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 584 287 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 84%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 489 206 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 489 206 zł w 2017 roku • 0 zł w 2016 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 84% w 2017 roku • 0% w 2016 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Espol J.ŁUCZAJ wykazała przychody na poziomie 764 230 zł.
Organizacja zarobiła 91 081 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 91 081 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2017 roku • 0 zł w 2016 roku
Organizacja Espol J.ŁUCZAJ wykazała zysk netto większy niż 67% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2017 był on wyższy niż 67% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2017 były wyższe niż 44% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2017 była ona wyższa niż 46% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2017 był wyższy niż 72% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2017 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2017 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2017 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2017 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2017 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2017 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 349 dni po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 349 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2017 zostało złożone 349 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+349
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2017
+11 mies. 19 dni29-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki