SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU, GDY ZARZĄD BĘDZIE WIELOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH SPÓŁKI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Sprzedaż apartamentów SOLARIS w Darłowie.|Widoki na morze z każdego apartamentu.|Możliwość łączenia apartamentów w większe moduły.|Powierzchnie apartamentów od 28 m2 do 51 m2.|Klimatyzowane apartamenty z panoramicznymi oknami.
EURONIERUCHOMOŚCI to firma zajmująca się sprzedażą atrakcyjnych apartamentów w Darłowie, w szczególności projektów takich jak Apartamenty SOLARIS. Każdy z apartamentów zapewnia piękne widoki na morze, co czyni je wyjątkowym miejscem do wypoczynku. Zróżnicowane metraże apartamentów, od 28 do 51 m2, oferują możliwość łączenia jednostek w większe moduły o powierzchniach od 80 do 101 m2. Klientom udostępniane są apartamenty z przestronnymi tarasami, których powierzchnie wahają się od 7 do 26 m2. Każda jednostka wyposażona jest w klimatyzację oraz ekskluzywne okna panoramiczne, co podnosi komfort użytkowania. Wkrótce dostępne będą nowe wizualizacje oraz rzuty mieszkań na dedykowanej stronie internetowej. Zielona okolica, bliskość plaży oraz wyjątkowe widoki stanowią nieodłączne elementy oferowanych apartamentów, co przyciąga inwestorów oraz osoby poszukujące miejsca na wakacje.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja suplement.pl osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 39 223 zł.
Strata netto wyniosła 39 223 zł.
Spółka wykazuje stałe przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2025 roku. • 257 724 zł w 2024 roku. • 19 600 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -4358 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -39 223 zł w 2025 roku. • -129 686 zł w 2024 roku. • -145 365 zł w 2023 roku.
Wycena
Szacunkowa wycena organizacji suplement.pl wynosi 1 483 744 zł.
0 zł a 7 913 302 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 164 860 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 483 744 zł w 2025 roku. • 1 684 977 zł w 2024 roku. • 1 623 492 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie suplement.pl mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji suplement.pl wynosi 3,49%. To oznacza, że firma ma szansę 3,49% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,388% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 3,49% w 2025 roku. • 3,49% w 2024 roku. • 3,49% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji suplement.pl wynosi 0,38%. To oznacza, że firma ma szansę 0,38% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,042% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,38% w 2025 roku. • 0,22% w 2024 roku. • 0,23% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
suplement.pl charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla suplement.pl wynosi 179 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 692 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 692 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
20 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 179 tys. zł w 2025 roku. • 180 tys. zł w 2024 roku. • 189 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 692 tys. zł w 2025 roku. • 706 tys. zł w 2024 roku. • 752 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne suplement.pl wyniosły
39 223
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów suplement.pl wyniosła 2 554 663 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 554 663 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 554 663 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 978 326 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 576 337 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 283 851 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 554 663 zł w 2025 roku. • 2 417 104 zł w 2024 roku. • 2 403 710 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania suplement.pl wyniosły 576 337 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 554 663 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 23%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 64 037 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 576 337 zł w 2025 roku • 399 555 zł w 2024 roku • 256 476 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 23% w 2025 roku • 17% w 2024 roku • 11% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja suplement.pl wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja zarobiła -39 223 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.