Organizacja Malesa Pokrycia Dachowe osiągnęła 1 802 859 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 802 859 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 779 332 zł.
Zysk netto wyniósł 23 528 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 225 357 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 802 859 zł w 2025 roku. • 1 977 838 zł w 2024 roku. • 1 278 183 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 3117 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 23 528 zł w 2025 roku. • -21 640 zł w 2024 roku. • 25 008 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Malesa Pokrycia Dachowe wynosi 1 350 685 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
54 668 zł a 4 507 149 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 168 499 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 350 685 zł w 2025 roku. • 1 355 581 zł w 2024 roku. • 1 005 407 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Malesa Pokrycia Dachowe.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Malesa Pokrycia Dachowe wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,181% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Malesa Pokrycia Dachowe wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,11% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Malesa Pokrycia Dachowe charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Malesa Pokrycia Dachowe wynosi 29 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 4 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 72 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 4 tys. zł a 72 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 29 tys. zł w 2025 roku. • 26 tys. zł w 2024 roku. • 23 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 4 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 72 tys. zł w 2025 roku. • 79 tys. zł w 2024 roku. • 51 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
8456
zł.
Koszty operacyjne Malesa Pokrycia Dachowe wyniosły
1 774 580
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1057 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 8456 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Malesa Pokrycia Dachowe wyniosła 484 974 zł.
a
ktywa obrotowe to 483 974 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 484 974 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 72 891 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 412 083 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 59 439 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 484 974 zł w 2025 roku. • 401 068 zł w 2024 roku. • 230 333 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 32%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Malesa Pokrycia Dachowe wyniosły 412 083 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 484 974 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 85%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 50 777 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 412 083 zł w 2025 roku • 351 705 zł w 2024 roku • 159 330 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 85% w 2025 roku • 88% w 2024 roku • 69% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Malesa Pokrycia Dachowe wykazała przychody na poziomie 1 802 859 zł.
Organizacja zarobiła 28 280 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4752 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 23 528 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 17% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 594 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4752 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 4823 zł w 2023 roku
Organizacja Malesa Pokrycia Dachowe wykazała zysk netto większy niż 49% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 45% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 59% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 49% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 45% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 38% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 77% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 59% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 104 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 91 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-104
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 1 dni15-04-2026
2024
−3 mies. 16 dni31-03-2025
2023
−3 mies. 21 dni26-03-2024
2022
−3 mies. 16 dni31-03-2023
2021
−3 mies. 21 dni26-06-2022
2020
−3 mies. 17 dni30-06-2021
2019
−6 mies. 18 dni31-03-2020
2018
−3 mies. 17 dni30-03-2019
2017
−2 dni13-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Malesa Monika posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Malesa Krzysztof posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.