DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ, ROZPORZĄDZANIA PRAWEM LUB ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ UPRAWNIONY JEST, ZARÓWNO W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, JAK I WIELOOSOBOWEGO - KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Inwestycje do 1 miliona euro w wczesnych etapach rozwoju firm|Specjalizacja w sztucznej inteligencji, fintech oraz e-commerce|Wsparcie dla innowacyjnych pomysłów i projektów technologicznych
Gambrel Ventures to fundusz inwestycyjny, który koncentruje się na wsparciu nowoczesnych i opartych na technologii firm. Specjalizuje się w sektorach takich jak sztuczna inteligencja, fintech oraz e-commerce, co podkreśla ich zaangażowanie w rozwój innowacyjnych rozwiązań. Gambrel Ventures inwestuje do 1 miliona euro na wczesnych etapach wzrostu przedsiębiorstw, co czyni go wartościowym partnerem dla tych, którzy dysponują obiecującymi pomysłami oraz projektami wymagającymi finansowania. Fundusz kładzie nacisk na społeczność startupów i intensywnie poszukuje inspirujących pomysłów, które mają potencjał przekształcenia rynku. Informacja o planowanej fuzji z Napam Investments świadczy o ich dynamicznym podejściu oraz dążeniu do umacniania swojej pozycji w branży inwestycyjnej.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Gambrel Ventures osiągnęła 9109 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 9109 zł.
Całkowite koszty wyniosły -3309 zł.
Zysk netto wyniósł 3309 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 8814 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 9109 zł w 2018 roku. • 295 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 18 080 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 3309 zł w 2018 roku. • -14 770 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Gambrel Ventures wynosi 706 005 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
13 663 zł a 3 662 372 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 21 596 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 706 005 zł w 2018 roku. • 684 409 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Gambrel Ventures wynosi -6 tys. zł.
EBITDA Gambrel Ventures wynosi -6 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
9265 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -5799 zł w
2018 roku. • -15 064 zł w
2017 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
9265 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -5799 zł w
2018 roku. • -15 064 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Gambrel Ventures.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Gambrel Ventures wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Gambrel Ventures wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2018 roku. • 0,11% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Gambrel Ventures charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Gambrel Ventures wynosi 84 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 320 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 320 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 1 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 84 tys. zł w 2018 roku. • 83 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 320 tys. zł w 2018 roku. • 319 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Gambrel Ventures wyniosły
5799
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Gambrel Ventures wyniosła 915 593 zł.
a
ktywa obrotowe to 915 593 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 915 593 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 915 593 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -7435 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 915 593 zł w 2018 roku. • 923 028 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Marża operacyjna wyniosła -5,799,080%.
Marża netto wyniosła 36%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4857586 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5043 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 915 593 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -10 744 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2018 roku • 10 744 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2018 roku • 1% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Gambrel Ventures wykazała przychody na poziomie 9109 zł.
Organizacja zarobiła 3309 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 3309 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku