SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1) W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA DOKUMENTÓW W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMOISTNIE. 2) W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA DOKUMENTÓW W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANA JEST REPREZENTACJA ŁĄCZNA DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Manufaktura Stargard osiągnęła 232 449 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 232 449 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 90 481 zł.
Zysk netto wyniósł 141 968 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 18 047 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 232 449 zł w 2025 roku. • 123 840 zł w 2024 roku. • 78 103 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 16 586 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 141 968 zł w 2025 roku. • 41 623 zł w 2024 roku. • -45 238 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Manufaktura Stargard wynosi 807 149 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
84 312 zł a 1 987 548 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 80 819 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 807 149 zł w 2025 roku. • 249 051 zł w 2024 roku. • 89 569 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Manufaktura Stargard mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Manufaktura Stargard wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Manufaktura Stargard wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,24% w 2024 roku. • 0,16% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Manufaktura Stargard charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Manufaktura Stargard wynosi 21 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 7 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 39 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 7 tys. zł a 39 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 21 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 7 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 39 tys. zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Manufaktura Stargard wyniosły
86 429
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Manufaktura Stargard wyniosła 116 790 zł.
a
ktywa obrotowe to 116 790 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 116 790 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4374 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 112 416 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -156 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 116 790 zł w 2025 roku. • 52 889 zł w 2024 roku. • 51 091 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 122%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 126%.
Marża operacyjna wyniosła 63%.
Marża netto wyniosła 61%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Manufaktura Stargard wyniosły 4374 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 116 790 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 4%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -3414 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4374 zł w 2025 roku • 200 000 zł w 2024 roku • 1091 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 4% w 2025 roku • 378% w 2024 roku • 2% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Manufaktura Stargard wykazała przychody na poziomie 232 449 zł.
Organizacja zarobiła 146 020 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4052 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 141 968 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 3% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 302 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4052 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku