JS-CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000560791NIP 7123296941REGON 361638390
Podmiot wykreślony z KRS: 10.10.2019
Podsumowanie
aktywa
2,7 mln
przychód
7,5 mln
zysk
513 tys.
wartość firmy
8,1 mln
Info
Województwo
LUBELSKIE
Miejscowość
LUBLIN
Adres
UL. PANA BALCERA, 1
Kod pocztowy
20-631
Rejestracja
2015-05-29
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja js-Construction osiągnęła 7 504 792 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 450 412 zł. Pozostałe przychody to 54 380 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 937 766 zł.
Zysk netto wyniósł 512 646 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 987 745 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 504 792 zł w 2018 roku. • 6 517 047 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 18 314 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 512 646 zł w 2018 roku. • 494 332 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji js-Construction wynosi 8 099 342 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 045 563 zł a 18 761 979 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 116 237 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 8 099 342 zł w 2018 roku. • 6 983 104 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT js-Construction wynosi 631 tys. zł.
EBITDA js-Construction wynosi 634 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
20 017 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 631 217 zł w
2018 roku. • 651 234 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
22 777 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 633 967 zł w
2018 roku. • 656 744 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie js-Construction mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2018 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji js-Construction wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2018 roku. • 2,89% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji js-Construction wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2018 roku. • 0,07% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
js-Construction charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla js-Construction wynosi 221 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 95 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 330 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 95 tys. zł a 330 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 32 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 221 tys. zł w 2018 roku. • 189 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 95 tys. zł w 2018 roku. • 98 tys. zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 330 tys. zł w 2018 roku. • 307 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
3 935 075
zł.
Koszty operacyjne js-Construction wyniosły
6 819 194
zł.
Wynagrodzenia stanowią
58%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
519 518 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 3 935 075 zł w 2018 roku • 3 415 558 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
58% w 2018 roku •
58% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów js-Construction wyniosła 2 669 782 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 217 566 zł.
a
ktywa trwałe to 452 216 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 669 782 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 275 698 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 394 084 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 538 106 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 669 782 zł w 2018 roku. • 2 131 676 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 19%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 37%.
Marża operacyjna wyniosła 8%.
Marża netto wyniosła 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -19 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania js-Construction wyniosły 1 275 698 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 669 782 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 48%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 25 459 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 275 698 zł w 2018 roku • 1 250 239 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 11 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 48% w 2018 roku • 59% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja js-Construction wykazała przychody na poziomie 7 504 792 zł.
Organizacja zarobiła 641 017 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 128 371 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 512 646 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 20% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 9127 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 128 371 zł w 2018 roku • 119 244 zł w 2017 roku
Organizacja js-Construction wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 34 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 52 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-34
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−1 mies. 22 dni24-05-2019
2017
−16 dni29-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Stasiak Jarosław posiada 54
udziałów,
które stanowią
54.0% firmy.
Kiełsznia Tomasz posiada 44
udziałów,
które stanowią
44.0% firmy.
Największym udziałowcem od 03.07.2019 jest Stasiak Jarosław kontrolujący 54% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 29.05.2015 do 03.07.2019
była Szysz Genowefa kontrolująca 55% udziałów.