GR2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS 0000544769NIP 9731020648REGON 360890124
Podmiot wykreślony z KRS: 24.05.2022
Podsumowanie
aktywa
1,4 mln
przychód
39 tys.
zysk
-17 tys.
wartość firmy
246 tys.
Info
Województwo
LUBUSKIE
Miejscowość
KALSK
Adres
, 69A
Kod pocztowy
66-100
Rejestracja
2015-02-26
Organ reprezentujący
WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Forma prawna
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Sposób reprezentacji
SPÓŁKĘ REPREZENTUJE SAMODZIELNIE KOMPLEMENTARIUSZ, TJ. GR2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZIELONEJ GÓRZE, REPREZENTOWANA JEDNOOSOBOWO PRZEZ PREZESA ZARZĄDU GIULIO LUIGI PIANTINI.
Organizacja GR2 Invest osiągnęła 38 638 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 38 638 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 55 474 zł.
Strata netto wyniosła 16 836 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -20 340 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 38 638 zł w 2021 roku. • 71 000 zł w 2020 roku. • 120 000 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -23 524 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -16 836 zł w 2021 roku. • 29 714 zł w 2020 roku. • 75 798 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji GR2 Invest wynosi 245 715 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 173 099 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 55 862 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 245 715 zł w 2021 roku. • 398 773 zł w 2020 roku. • 593 489 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w GR2 Invest.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji GR2 Invest wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji GR2 Invest wynosi 0,51%. To oznacza, że firma ma szansę 0,51% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,088% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,51% w 2021 roku. • 0,38% w 2020 roku. • 0,16% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
GR2 Invest charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla GR2 Invest wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 59 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 59 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 59 tys. zł w 2021 roku. • 62 tys. zł w 2020 roku. • 56 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne GR2 Invest wyniosły
55 474
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów GR2 Invest wyniosła 1 362 702 zł.
a
ktywa obrotowe to 85 593 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1 277 108 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 362 702 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 293 275 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 069 427 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 124 509 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 362 702 zł w 2021 roku. • 1 243 478 zł w 2020 roku. • 933 899 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -6%.
Marża operacyjna wyniosła -44%.
Marża netto wyniosła -44%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -19.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -27 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -27 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania GR2 Invest wyniosły 1 069 427 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 362 702 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 78%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 77 894 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 069 427 zł w 2021 roku • 933 368 zł w 2020 roku • 653 503 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 78% w 2021 roku • 75% w 2020 roku • 70% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja GR2 Invest wykazała przychody na poziomie 38 638 zł.
Organizacja zarobiła -16 836 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -16 836 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku