Organizacja Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii osiągnęła 3 702 640 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 552 798 zł. Pozostałe przychody to 149 842 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 810 463 zł.
Zysk netto wyniósł 742 335 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 309 609 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 702 640 zł w 2025 roku. • 3 186 045 zł w 2024 roku. • 2 553 402 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 85 168 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 742 335 zł w 2025 roku. • 651 683 zł w 2024 roku. • 578 531 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii wynosi 6 348 442 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
910 676 zł a 10 392 687 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 637 447 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 348 442 zł w 2025 roku. • 5 534 687 zł w 2024 roku. • 4 762 806 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii wynosi 192 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 103 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 406 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 103 tys. zł a 406 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
19 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 192 tys. zł w 2025 roku. • 166 tys. zł w 2024 roku. • 148 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 103 tys. zł w 2025 roku. • 88 tys. zł w 2024 roku. • 74 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 406 tys. zł w 2025 roku. • 346 tys. zł w 2024 roku. • 329 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 316 605
zł.
Koszty operacyjne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii wyniosły
2 866 510
zł.
Wynagrodzenia stanowią
46%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
118 643 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 316 605 zł w 2025 roku • 1 118 925 zł w 2024 roku • 769 045 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
46% w 2025 roku •
45% w 2024 roku •
40% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii wyniosła 1 372 674 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 317 294 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 55 380 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 372 674 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 214 235 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 158 439 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 133 539 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 372 674 zł w 2025 roku. • 1 213 673 zł w 2024 roku. • 1 082 594 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 54%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 61%.
Marża operacyjna wyniosła 19%.
Marża netto wyniosła 20%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii wyniosły 158 439 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 372 674 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 12%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 13 047 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 158 439 zł w 2025 roku • 141 773 zł w 2024 roku • 87 377 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 12% w 2025 roku • 12% w 2024 roku • 8% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii wykazała przychody na poziomie 3 702 640 zł.
Organizacja zarobiła 818 343 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 76 008 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 742 335 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 8161 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 76 008 zł w 2025 roku • 67 147 zł w 2024 roku • 57 248 zł w 2023 roku
Organizacja Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Praktyka lekarska dentystyczna".
Organizacja wykazała przychód większy niż 68% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 86% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.6%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 68% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 68% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 24% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 86% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.6%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 80 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 92 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-80
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 2 dni14-04-2026
2024
−2 mies. 18 dni28-04-2025
2023
−2 mies. 28 dni18-04-2024
2022
−3 mies. 4 dni12-04-2023
2021
−3 mies. 25 dni22-06-2022
2020
−4 mies. 2 dni15-06-2021
2019
−3 mies. 8 dni09-07-2020
2018
−10 dni05-07-2019
2017
−26 dni19-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Urbaniak Maciej posiada 60
udziałów,
które stanowią
60.0% firmy.