Organizacja AM Farms osiągnęła 4 765 127 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 765 061 zł. Pozostałe przychody to 66 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 132 834 zł.
Zysk netto wyniósł 632 228 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 794 188 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 765 127 zł w 2025 roku. • 3 449 582 zł w 2024 roku. • 2 340 965 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 105 371 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 632 228 zł w 2025 roku. • 64 839 zł w 2024 roku. • 565 859 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji AM Farms wynosi 6 652 523 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
946 861 zł a 11 912 818 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 108 754 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 652 523 zł w 2025 roku. • 3 031 767 zł w 2024 roku. • 4 248 140 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie AM Farms wynosi 12 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 12 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji AM Farms wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,242% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji AM Farms wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
AM Farms charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla AM Farms wynosi 184 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 107 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 285 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 107 tys. zł a 285 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
31 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 184 tys. zł w 2025 roku. • 83 tys. zł w 2024 roku. • 114 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 107 tys. zł w 2025 roku. • 13 tys. zł w 2024 roku. • 70 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 285 tys. zł w 2025 roku. • 138 tys. zł w 2024 roku. • 198 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 572 410
zł.
Koszty operacyjne AM Farms wyniosły
4 049 950
zł.
Wynagrodzenia stanowią
39%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
262 068 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 572 410 zł w 2025 roku • 845 237 zł w 2024 roku • 414 866 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
6.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
39% w 2025 roku •
25% w 2024 roku •
24% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów AM Farms wyniosła 1 511 339 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 062 497 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 448 842 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 511 339 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 262 482 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 248 857 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 251 890 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 511 339 zł w 2025 roku. • 773 441 zł w 2024 roku. • 684 777 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 42%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 50%.
Marża operacyjna wyniosła 15%.
Marża netto wyniosła 13%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania AM Farms wyniosły 248 857 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 511 339 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 16%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 41 476 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 248 857 zł w 2025 roku • 143 187 zł w 2024 roku • 119 361 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 16% w 2025 roku • 19% w 2024 roku • 17% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja AM Farms wykazała przychody na poziomie 4 765 127 zł.
Organizacja zarobiła 701 653 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 69 425 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 632 228 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 11 571 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 69 425 zł w 2025 roku • 14 804 zł w 2024 roku • 56 211 zł w 2023 roku