SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PRZY ZARZĄDZIE JEDNOOSOBOWYM SPÓŁKĘ REPREZENTUJE JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja Family Union osiągnęła 699 101 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 699 101 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 731 518 zł.
Strata netto wyniosła 32 417 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -137 547 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 699 101 zł w 2020 roku. • 1 440 573 zł w 2019 roku. • 1 366 068 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 23 337 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -32 417 zł w 2020 roku. • -36 668 zł w 2019 roku. • -45 575 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Family Union wynosi 466 068 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 747 753 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 91 698 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 466 068 zł w 2020 roku. • 960 382 zł w 2019 roku. • 910 712 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Family Union wynosi -31 tys. zł.
EBITDA Family Union wynosi -30 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
19 714 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -30 654 zł w
2020 roku. • -16 934 zł w
2019 roku. • -30 994 zł w
2018 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
15 584 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -29 924 zł w
2020 roku. • -16 204 zł w
2019 roku. • -28 097 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Family Union.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2020 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2018 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Family Union wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Family Union wynosi 0,19%. To oznacza, że firma ma szansę 0,19% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,19% w 2020 roku. • 0,19% w 2019 roku. • 0,19% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Family Union charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Family Union wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 28 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 28 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 1 tys. zł w 2019 roku. • 2 tys. zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 28 tys. zł w 2020 roku. • 58 tys. zł w 2019 roku. • 55 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
27 200
zł.
Koszty operacyjne Family Union wyniosły
729 756
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-4368 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 27 200 zł w 2020 roku • 66 994 zł w 2019 roku • 54 774 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2020 roku •
5% w 2019 roku •
4% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Family Union wyniosła 9329 zł.
a
ktywa obrotowe to 7991 zł.
a
ktywa trwałe to 1338 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 9329 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 199 586 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -190 257 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -38 890 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 9329 zł w 2020 roku. • 97 177 zł w 2019 roku. • 121 323 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -347%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 17%.
Marża operacyjna wyniosła -4%.
Marża netto wyniosła -5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -88.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -39.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Family Union wyniosły 199 586 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 9329 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2,139%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -670 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 199 586 zł w 2020 roku • 255 017 zł w 2019 roku • 242 496 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 659.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 2139% w 2020 roku • 262% w 2019 roku • 200% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Family Union wykazała przychody na poziomie 699 101 zł.
Organizacja zarobiła -32 417 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -32 417 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Organizacja Family Union wykazała zysk netto większy niż 11% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 11% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 43% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 16% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był wyższy niż 99% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 20 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 143 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+20
dni względem terminu
3
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+4 mies. 23 dni07-03-2022
2019
−29 dni16-09-2020
2018
−27 dni18-06-2019
2017
−9 dni06-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Dubrovin Dmytro posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Dubrovina Yana posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Dubrovina Yana (50% udziałów) • Dubrovin Dmytro (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 08.07.2016 do 28.06.2018: • Dubrovin Yana (50% udziałów) • Dubrovin Dmytro (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 22.05.2014 do 08.07.2016: • Dubrovina Yana (25% udziałów) • Pereverzieva Kateryna (25% udziałów) • Dubrovin Dmytro (25% udziałów) • Pereverziev Yevhen (25% udziałów)