Organizacja Fud-Men Fudała osiągnęła 8 268 767 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8 262 890 zł. Pozostałe przychody to 5877 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 745 747 zł.
Zysk netto wyniósł 3 517 143 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 555 796 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8 268 767 zł w 2025 roku. • 5 786 738 zł w 2024 roku. • 5 470 969 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 340 182 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 3 517 143 zł w 2025 roku. • 1 702 468 zł w 2024 roku. • 1 362 809 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Fud-Men Fudała wynosi 43 590 976 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
12 403 150 zł a 128 052 761 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 219 433 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 43 590 976 zł w 2025 roku. • 35 407 850 zł w 2024 roku. • 34 324 016 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fud-Men Fudała wynosi 3,84 mln zł.
EBITDA Fud-Men Fudała wynosi 5,33 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
350 734 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 3 835 331 zł w
2025 roku. • 1 945 896 zł w
2024 roku. • 1 727 163 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
451 662 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 5 327 173 zł w
2025 roku. • 3 427 847 zł w
2024 roku. • 3 220 278 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Fud-Men Fudała wynosi 3 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 4 os. w 2024 roku. • 3 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Fud-Men Fudała wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fud-Men Fudała wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,012% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Fud-Men Fudała charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fud-Men Fudała wynosi 1,29 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 6,4 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 6,4 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
147 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,29 mln zł w 2025 roku. • 1,17 mln zł w 2024 roku. • 1,12 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 6,4 mln zł w 2025 roku. • 6,6 mln zł w 2024 roku. • 6,73 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
275 624
zł.
Koszty operacyjne Fud-Men Fudała wyniosły
4 427 558
zł.
Wynagrodzenia stanowią
6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
34 453 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 275 624 zł w 2025 roku • 255 661 zł w 2024 roku • 306 270 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6% w 2025 roku •
7% w 2024 roku •
8% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fud-Men Fudała wyniosła 34 386 965 zł.
a
ktywa obrotowe to 970 293 zł.
a
ktywa trwałe to 33 416 673 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 34 386 965 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 373 775 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 32 013 190 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 066 891 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 34 386 965 zł w 2025 roku. • 35 921 195 zł w 2024 roku. • 37 329 348 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 10%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 11%.
Marża operacyjna wyniosła 46%.
Marża netto wyniosła 43%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fud-Men Fudała wyniosły 2 373 775 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 34 386 965 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 7%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -917 340 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 373 775 zł w 2025 roku • 2 934 326 zł w 2024 roku • 3 695 393 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 7% w 2025 roku • 8% w 2024 roku • 10% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Fud-Men Fudała wykazała przychody na poziomie 8 268 767 zł.
Organizacja zarobiła 3 655 567 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 138 424 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 3 517 143 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 4% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 17 303 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 138 424 zł w 2025 roku • 8599 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Fud-Men Fudała wykazała zysk netto większy niż 96% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 93% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 90% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 93% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 30% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 63 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 105 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-63
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 15 dni01-04-2026
2024
−1 mies. 23 dni23-05-2025
2023
−1 mies. 4 dni11-06-2024
2022
−4 dni11-07-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−3 mies. 9 dni08-07-2021
2019
−4 mies. 7 dni10-06-2020
2018
−1 mies. 4 dni11-06-2019
2017
−12 dni03-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki