Organizacja X Fitness osiągnęła 941 104 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 941 104 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 625 689 zł.
Zysk netto wyniósł 315 414 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 118 990 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 941 104 zł w 2024 roku. • 231 844 zł w 2023 roku. • 184 228 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 46 408 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 315 414 zł w 2024 roku. • -3932 zł w 2023 roku. • 19 533 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji X Fitness wynosi 2 201 245 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
312 185 zł a 4 415 801 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 304 161 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 201 245 zł w 2024 roku. • 154 563 zł w 2023 roku. • 200 951 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT X Fitness wynosi 347 tys. zł.
EBITDA X Fitness wynosi 404 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
50 803 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 346 609 zł w
2024 roku. • -3932 zł w
2023 roku. • 21 457 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
58 717 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 403 509 zł w
2024 roku. • -3932 zł w
2023 roku. • 21 457 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie X Fitness mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji X Fitness wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji X Fitness wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku. • 0,08% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
X Fitness charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla X Fitness wynosi 68 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 28 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 146 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 28 tys. zł a 146 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 68 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 28 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 146 tys. zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku. • 7 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
30 233
zł.
Koszty operacyjne X Fitness wyniosły
594 494
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-3684 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 30 233 zł w 2024 roku • 67 722 zł w 2023 roku • 64 069 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
6.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2024 roku •
29% w 2023 roku •
39% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów X Fitness wyniosła 478 771 zł.
a
ktywa obrotowe to 478 771 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 478 771 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 62 525 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 416 246 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 42 618 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 478 771 zł w 2024 roku. • 156 767 zł w 2023 roku. • 200 188 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 66%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 76%.
Marża operacyjna wyniosła 37%.
Marża netto wyniosła 34%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania X Fitness wyniosły 62 525 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 478 771 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 13%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -26 474 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 62 525 zł w 2024 roku • 184 390 zł w 2023 roku • 206 983 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 17.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 13% w 2024 roku • 118% w 2023 roku • 103% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja X Fitness wykazała przychody na poziomie 941 104 zł.
Organizacja zarobiła 346 609 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 31 195 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 315 414 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4456 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 31 195 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 1932 zł w 2022 roku