SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. GDY ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY - REPREZENTACJA JEDNOOSOBOWA.
Organizacja Malarz osiągnęła 1 267 825 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 267 804 zł. Pozostałe przychody to 21 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 210 865 zł.
Zysk netto wyniósł 56 939 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 157 112 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 267 825 zł w 2025 roku. • 3 087 060 zł w 2024 roku. • 1 345 239 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 6980 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 56 939 zł w 2025 roku. • 335 044 zł w 2024 roku. • 131 185 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Malarz wynosi 1 343 632 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
270 661 zł a 3 169 562 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 164 851 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 343 632 zł w 2025 roku. • 3 680 551 zł w 2024 roku. • 1 550 120 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Malarz wynosi 114 tys. zł.
EBITDA Malarz wynosi 119 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
14 021 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 113 628 zł w
2025 roku. • 362 826 zł w
2024 roku. • 139 224 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Malarz wynosi 8 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 8 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 7 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Malarz wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Malarz wynosi 0,13%. To oznacza, że firma ma szansę 0,13% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,014% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,13% w 2025 roku. • 0,09% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Malarz charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Malarz wynosi 51 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 11 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 116 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 11 tys. zł a 116 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
6 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 51 tys. zł w 2025 roku. • 88 tys. zł w 2024 roku. • 38 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 11 tys. zł w 2025 roku. • 54 tys. zł w 2024 roku. • 21 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 116 tys. zł w 2025 roku. • 123 tys. zł w 2024 roku. • 54 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
555 094
zł.
Koszty operacyjne Malarz wyniosły
1 154 176
zł.
Wynagrodzenia stanowią
48%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
69 387 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 555 094 zł w 2025 roku • 405 549 zł w 2024 roku • 189 149 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
48% w 2025 roku •
15% w 2024 roku •
16% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Malarz wyniosła 1 309 982 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 280 688 zł.
a
ktywa trwałe to 29 295 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 309 982 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 949 101 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 360 882 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 161 519 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 309 982 zł w 2025 roku. • 1 010 492 zł w 2024 roku. • 203 425 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 16%.
Marża operacyjna wyniosła 9%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Malarz wyniosły 949 101 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 309 982 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 72%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 118 600 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 949 101 zł w 2025 roku • 634 043 zł w 2024 roku • 32 019 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 8.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 72% w 2025 roku • 63% w 2024 roku • 16% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Malarz wykazała przychody na poziomie 1 267 825 zł.
Organizacja zarobiła 63 529 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6590 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 56 939 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 789 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6590 zł w 2025 roku • 32 517 zł w 2024 roku • 13 001 zł w 2023 roku
Organizacja Malarz wykazała zysk netto większy niż 56% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 61% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 56% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 40% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 51% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 70% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 61% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 123 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 112 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-123
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 22 dni25-03-2026
2024
−3 mies. 20 dni27-03-2025
2023
−3 mies. 19 dni28-03-2024
2022
−3 mies. 18 dni29-03-2023
2021
−6 mies. 25 dni24-03-2022
2020
−6 mies. 25 dni24-03-2021
2019
−6 mies. 18 dni31-03-2020
2018
−1 mies. 9 dni06-06-2019
2017
−20 dni25-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Margol Alicja posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.