Organizacja Trece osiągnęła 1 615 032 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 615 032 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 504 595 zł.
Zysk netto wyniósł 110 436 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 195 028 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 615 032 zł w 2025 roku. • 647 764 zł w 2024 roku. • 887 750 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 41 905 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 110 436 zł w 2025 roku. • -630 808 zł w 2024 roku. • 579 157 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Trece wynosi 38 591 269 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 104 362 zł a 197 721 798 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 1 288 493 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 38 591 269 zł w 2025 roku. • 38 546 853 zł w 2024 roku. • 43 746 579 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Trece wynosi 110 tys. zł.
EBITDA Trece wynosi 110 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
45 800 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 110 436 zł w
2025 roku. • -626 250 zł w
2024 roku. • -121 353 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
45 800 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 110 436 zł w
2025 roku. • -626 250 zł w
2024 roku. • -121 353 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Trece wynosi 1 osobę.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 1 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Trece wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Trece wynosi 0,11%. To oznacza, że firma ma szansę 0,11% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,11% w 2025 roku. • 0,17% w 2024 roku. • 0,12% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Trece charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Trece wynosi 4,09 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 17 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 14,53 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 17 tys. zł a 14,53 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
96 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4,09 mln zł w 2025 roku. • 4,17 mln zł w 2024 roku. • 4,55 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 17 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 14,53 mln zł w 2025 roku. • 15,02 mln zł w 2024 roku. • 16,29 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
119 934
zł.
Koszty operacyjne Trece wyniosły
1 504 595
zł.
Wynagrodzenia stanowią
8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
14 992 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 119 934 zł w 2025 roku • 103 837 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8% w 2025 roku •
8% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Trece wyniosła 50 152 891 zł.
a
ktywa obrotowe to 42 242 221 zł.
a
ktywa trwałe to 7 910 671 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 50 152 891 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 722 442 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 49 430 449 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -1 875 013 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 50 152 891 zł w 2025 roku. • 50 876 231 zł w 2024 roku. • 55 377 846 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Marża operacyjna wyniosła 7%.
Marża netto wyniosła 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 137.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 52.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Trece wyniosły 722 442 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 50 152 891 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 89 960 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 722 442 zł w 2025 roku • 56 217 zł w 2024 roku • 927 025 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 0% w 2024 roku • 2% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Trece wykazała przychody na poziomie 1 615 032 zł.
Organizacja zarobiła 110 436 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 110 436 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 169 085 zł w 2023 roku
Organizacja Trece wykazała zysk netto większy niż 68% organizacji z branży "Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 10% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.07%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 63% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 99% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 10% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.07%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 34 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 85 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-34
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 25 dni21-04-2026
2024
−3 mies. 22 dni25-03-2025
2023
−2 mies. 28 dni18-04-2024
2022
−2 mies. 26 dni20-04-2023
2021
−6 mies. 12 dni06-04-2022
2020
−3 mies. 18 dni29-06-2021
2019
−4 mies. 22 dni26-05-2020
2018
+17 mies. 17 dni23-12-2020
2017
−17 dni28-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Drzymała Maria posiada 231679
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Drzymała Zbigniew posiada 231679
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Stawecka Joanna posiada 231679
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Drzymała Monika posiada 231679
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Stawecka Joanna (25% udziałów) • Drzymała Zbigniew (25% udziałów) • Drzymała Monika (25% udziałów) • Drzymała Maria (25% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 22.01.2025 do 27.03.2026: • Stawecka Joanna (25% udziałów) • Drzymała Zbigniew (25% udziałów) • Drzymała Monika (25% udziałów) • Drzymała Maria (25% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 16.07.2024 do 22.01.2025: • Stawecka Joanna (25% udziałów) • Drzymała Zbigniew (25% udziałów) • Drzymała Monika (25% udziałów) • Drzymała Maria (25% udziałów)