Organizacja Infracon osiągnęła 1 312 091 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 302 051 zł. Pozostałe przychody to 10 040 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 214 782 zł.
Zysk netto wyniósł 87 269 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 73 952 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 312 091 zł w 2025 roku. • 558 459 zł w 2024 roku. • 498 612 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 15 275 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 87 269 zł w 2025 roku. • 55 020 zł w 2024 roku. • -30 487 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Infracon wynosi 1 332 036 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
108 234 zł a 3 280 228 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 87 679 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 332 036 zł w 2025 roku. • 675 667 zł w 2024 roku. • 374 426 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Infracon wynosi 86 tys. zł.
EBITDA Infracon wynosi 86 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
15 344 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 85 882 zł w
2025 roku. • 50 791 zł w
2024 roku. • -40 296 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
14 517 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 85 882 zł w
2025 roku. • 54 226 zł w
2024 roku. • -39 226 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Infracon wynosi 3 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 3 os. w 2024 roku. • 3 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Infracon wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Infracon wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,023% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Infracon charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Infracon wynosi 33 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 13 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 52 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 13 tys. zł a 52 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 33 tys. zł w 2025 roku. • 20 tys. zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 52 tys. zł w 2025 roku. • 38 tys. zł w 2024 roku. • 20 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
211 521
zł.
Koszty operacyjne Infracon wyniosły
1 216 169
zł.
Wynagrodzenia stanowią
17%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
6822 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 211 521 zł w 2025 roku • 205 943 zł w 2024 roku • 211 930 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
17% w 2025 roku •
41% w 2024 roku •
40% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Infracon wyniosła 246 641 zł.
a
ktywa obrotowe to 244 641 zł.
a
ktywa trwałe to 2000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 246 641 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 102 329 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 144 312 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -58 821 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 246 641 zł w 2025 roku. • 250 116 zł w 2024 roku. • 127 869 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 35%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 60%.
Marża operacyjna wyniosła 7%.
Marża netto wyniosła 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Infracon wyniosły 102 329 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 246 641 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 41%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -51 811 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 102 329 zł w 2025 roku • 139 072 zł w 2024 roku • 71 845 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 41% w 2025 roku • 56% w 2024 roku • 56% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Infracon wykazała przychody na poziomie 1 312 091 zł.
Organizacja zarobiła 95 904 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 8635 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 87 269 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1079 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 8635 zł w 2025 roku • 5441 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Infracon wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 69% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 63% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 37% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 47% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 59 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 77 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-59
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 17 dni29-04-2026
2024
−11 dni04-07-2025
2023
−1 mies. 17 dni29-05-2024
2022
−18 dni27-06-2023
2021
−4 mies. 11 dni06-06-2022
2020
−4 mies. 5 dni12-06-2021
2019
−3 mies. 14 dni03-07-2020
2018
w terminie15-07-2019
2017
−17 dni28-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Buko Adam posiada 30
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.
Śledzik Rafał posiada 30
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.
Rybacki Tomasz posiada 30
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Śledzik Rafał (33% udziałów) • Buko Adam (33% udziałów) • Rybacki Tomasz (33% udziałów)
Największym udziałowcem w okresie od 09.05.2011 do 05.05.2014
był Rybacki Tomasz kontrolując 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 15.02.2010 do 09.05.2011: • Cyprysiak Tomasz (33% udziałów) • Śledzik Rafał (33% udziałów) • Buko Adam (33% udziałów)