Organizacja Creo osiągnęła 8 316 394 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8 203 480 zł. Pozostałe przychody to 112 914 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 738 323 zł.
Zysk netto wyniósł 1 465 157 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 988 631 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8 316 394 zł w 2025 roku. • 6 783 589 zł w 2024 roku. • 6 144 758 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 177 965 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 465 157 zł w 2025 roku. • 1 088 475 zł w 2024 roku. • 920 845 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Creo wynosi 14 207 298 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 802 408 zł a 20 790 985 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 578 616 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 14 207 298 zł w 2025 roku. • 10 913 582 zł w 2024 roku. • 9 000 821 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Creo wynosi 1,56 mln zł.
EBITDA Creo wynosi 1,6 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
198 981 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 563 416 zł w
2025 roku. • 1 224 850 zł w
2024 roku. • 1 087 542 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
198 420 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1 602 813 zł w
2025 roku. • 1 258 251 zł w
2024 roku. • 1 132 532 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Creo.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 5 os. w 2024 roku. • 6 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Creo wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Creo wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Creo charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Creo wynosi 399 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 235 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 747 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 235 tys. zł a 747 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
38 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 399 tys. zł w 2025 roku. • 366 tys. zł w 2024 roku. • 273 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 235 tys. zł w 2025 roku. • 184 tys. zł w 2024 roku. • 163 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 747 tys. zł w 2025 roku. • 778 tys. zł w 2024 roku. • 532 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
739 815
zł.
Koszty operacyjne Creo wyniosły
6 640 064
zł.
Wynagrodzenia stanowią
11%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
92 477 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 739 815 zł w 2025 roku • 556 276 zł w 2024 roku • 511 055 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
11% w 2025 roku •
10% w 2024 roku •
10% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Creo wyniosła 4 966 734 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 785 752 zł.
a
ktywa trwałe to 2 180 982 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 966 734 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 230 190 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 736 544 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 429 279 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4 966 734 zł w 2025 roku. • 2 928 054 zł w 2024 roku. • 1 838 758 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 29%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 39%.
Marża operacyjna wyniosła 19%.
Marża netto wyniosła 18%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Creo wyniosły 1 230 190 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 966 734 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 25%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 152 387 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 230 190 zł w 2025 roku • 211 666 zł w 2024 roku • 210 846 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 25% w 2025 roku • 7% w 2024 roku • 11% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Creo wykazała przychody na poziomie 8 316 394 zł.
Organizacja zarobiła 1 600 965 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 135 808 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 465 157 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 8% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 16 976 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 135 808 zł w 2025 roku • 112 204 zł w 2024 roku • 97 152 zł w 2023 roku