Organizacja Target-Food osiągnęła 69 578 969 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 69 577 115 zł. Pozostałe przychody to 1855 zł.
Całkowite koszty wyniosły 69 577 115 zł.
Zysk netto wyniósł 0 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 4 032 152 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 69 578 969 zł w 2023 roku. • 84 392 424 zł w 2022 roku. • 60 986 635 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają stałą tendencję w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Target-Food wynosi 64 415 001 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 173 947 424 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 873 868 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 64 415 001 zł w 2023 roku. • 72 549 086 zł w 2022 roku. • 55 378 402 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Target-Food wynosi 3,02 mln zł.
EBITDA Target-Food wynosi 3,94 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
142 846 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 3 024 858 zł w
2023 roku. • 2 861 539 zł w
2022 roku. • 3 177 302 zł w
2021 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
203 627 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 3 938 391 zł w
2023 roku. • 3 808 238 zł w
2022 roku. • 3 929 081 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Target-Food mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2022 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Target-Food wynosi 2,68%. To oznacza, że firma ma szansę 2,68% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,68% w 2023 roku. • 2,63% w 2022 roku. • 2,70% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Target-Food wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku. • 0,16% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Target-Food charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Target-Food wynosi 1,88 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4,81 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4,81 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
164 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,88 mln zł w 2023 roku. • 1,86 mln zł w 2022 roku. • 1,45 mln zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4,81 mln zł w 2023 roku. • 4,34 mln zł w 2022 roku. • 3,93 mln zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
3 005 423
zł.
Koszty operacyjne Target-Food wyniosły
66 552 256
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
205 909 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 3 005 423 zł w 2023 roku • 2 464 272 zł w 2022 roku • 2 358 576 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2023 roku •
3% w 2022 roku •
4% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Target-Food wyniosła 31 154 883 zł.
a
ktywa obrotowe to 10 421 208 zł.
a
ktywa trwałe to 20 733 674 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 31 154 883 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7 116 187 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 24 038 695 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 144 407 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 31 154 883 zł w 2023 roku. • 30 694 218 zł w 2022 roku. • 31 529 858 zł w 2021 roku.
Rentowność
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Target-Food wyniosły 7 116 187 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 31 154 883 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 23%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -1 436 615 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7 116 187 zł w 2023 roku • 8 977 592 zł w 2022 roku • 11 902 331 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 23% w 2023 roku • 29% w 2022 roku • 38% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Target-Food wykazała przychody na poziomie 69 578 969 zł.
Organizacja zarobiła 534 889 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 534 889 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 0 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 100% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 44 168 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 534 889 zł w 2023 roku • 470 902 zł w 2022 roku • 40 468 zł w 2021 roku