G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
KRS 0000293711 NIP 9512236271 REGON 141216200

Podmiot wykreślony z KRS: 10.12.2020
icon cil:factory_____ffffff
aktywa
72 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
134 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
62 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
53 tys.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
TROMBITY, 24C
Kod pocztowy
02-850
Rejestracja
2007-11-27
Kapitał zakładowy
50000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1.GDY ZARZĄD SPÓŁKI JEST JEDNOOSOBOWY - SPÓŁKĘ REPREZENTUJE: CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE I JEDNOOSOBOWO 2.GDY ZARZĄD SPÓŁKI LICZY DWÓCH LUB WIĘCEJ CZŁONKÓW - SPÓŁKĘ REPREZENTUJĄ I W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADAJĄ OŚWIADCZENIA: -WSPÓŁDZIAŁAJĄCY ZE SOBĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM, ALBO -PROKURENT, KTÓREMU UDZIELONO PROKURY ODDZIELNEJ, TO JEST SAMOISTNEJ - JEDNOOSOBOWEJ.
Postępowanie likwidacyjne
Tak

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja G4 Konstrukcje osiągnęła 134 418 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 72 050 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 62 368 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 134 107 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 134 418 zł w 2018 roku.
• 311 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 73 341 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 62 368 zł w 2018 roku.
• -10 973 zł w 2017 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji G4 Konstrukcje wynosi 53 021 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 2137 zł a 131 030 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 52 818 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 53 021 zł w 2018 roku.
• 203 zł w 2017 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie G4 Konstrukcje mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 11 obwieszczeń dotyczących organizacji G4 Konstrukcje. W tym 3 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 16 grudnia 2020.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 grudnia 2020 (MSiG nr 245/2020).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
11 obwieszczeń w MSiG, w tym 3 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 1135821. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000293711. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.11.2007. [WA.XIII NS-REJ.KRS/60714/20/676]
    UWAGA MSiG 245/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/60714/20/676 Nr ogłoszenia: 1135821
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.12.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści: WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST PRAWOMOCNY.
  2. Poz. 598. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI w Warszawie. KRS 0000293711. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27 listopada 2007 r. [BMSiG-144/2020]
    UWAGA MSiG 4/2020 I. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH/2. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
    Sygn. sprawy: BMSiG-144/2020 Nr ogłoszenia: 598
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    Likwidator G4 Konstrukcje Sp. z o.o. w likwidacji z siedzibą w Warszawie, ul. Trombity 24C, wpisaną do KRS nr 0000293711, zawiadamia, że w dniu 27.08.2018 r. podjęto uchwałę na Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Wspólników o rozwiązaniu Spółki i otwarcia jej likwidacji. W związku z powyższym wzywa się wierzycieli Spółki, aby w terminie 3 miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili swoje wierzytelności.
  3. Poz. 1136915. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000293711. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.11.2007. [WA.XIII NS-REJ.KRS/64297/18/249]
    UWAGA MSiG 230/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/64297/18/249 Nr ogłoszenia: 1136915
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.11.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI ć: Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu wykreślić: 1 1. ZARZĄD 2. 1.GDY ZARZĄD SPÓŁKI JEST JEDNOOSOBOWY - SPÓŁKĘ REPREZENTUJE: CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE I JEDNOOSOBOWO 2.GDY ZARZĄD SPÓŁKI LICZY DWÓCH LUB WIĘCEJ CZŁONKÓW - SPÓŁKĘ REPREZENTUJĄ I W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADAJĄ OŚWIADCZENIA: -WSPÓŁDZIAŁAJĄCY ZE SOBĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM, ALBO -PROKURENT, KTÓREMU UDZIELONO PROKURY ODDZIELNEJ, TO JEST SAMOISTNEJ - JEDNOOSOBOWEJ. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. PIETRZYK 2. WOJCIECH ZDZISŁAW 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać: 1 1. 20 Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 1 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI 3 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 4 2. 71 DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I INŻYNIERII; BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE 5 2. 71 20 B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE wykreślić: 6 2. 45 BUDOWNICTWO 7 2. 70 OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI 8 2. 74 14 A DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 9 2. 74 14 B ZARZĄDZANIE I KIEROWANIE W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALE- NOŚCI GOSPODARCZEJ 10 2. 74 20 DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I INŻYNIERII 11 2. 74 30 Z BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE 12 2. 74 87 B DZIAŁALNOŚĆ KOMERCYJNA POZOSTAŁA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA Dz. 6. Rub. 1. Likwidacja wpisać: 1 1. NOTARIALNY PROTOKÓŁ NADZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW Z DNIA 27.08.2018 R. POSTANOWIENIE O LIKWIDACJI SPÓŁKI ORYGINAŁ REPERTORIUM A 4579/2018 WYPIS DOŁĄCZONY REPERTORIUM A 4580/2018 NOTARIUSZ W PIASECZNIE: SZCZĘSNY MACIEJ PIASECZNO , 27.08.2018 3. LIKWIDATOR - BYŁY PREZES ZARZĄDU WOJCIECH PIETRZYK PRub. Dane likwidatorów 1 1. PIETRZYK 2. WOJCIECH ZDZISŁAW 3. [ukryto] Rub. 2. Informacje o rozwiązaniu lub unieważnieniu spółki wpisać: 1. NOTARIALNY PROTOKÓŁ NADZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW Z DNIA 27.08.2018 R. POSTANOWIENIE O LIKWIDACJI SPÓŁKI ORYGINAŁ REPERTORIUM A 4579/2018 WYPIS DOŁĄCZONY REPERTORIUM A 4580/2018 NOTARIUSZ W PIASECZNIE: SZCZĘSNY MACIEJ PIASECZNO , 27.08.2018 2. ROZWIĄZANIE
Pozostałe obwieszczenia (8) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 800181. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000293711. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.11.2007. [RDF/156329/19/429]
    MSiG 141/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/156329/19/429 Nr ogłoszenia: 800181
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  2. Poz. 739650. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000293711. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.11.2007. [RDF/153106/19/304]
    MSiG 138/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/153106/19/304 Nr ogłoszenia: 739650
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 10.07.2019 okres OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  3. Poz. 739649. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000293711. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.11.2007. [RDF/151372/19/48]
    MSiG 138/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/151372/19/48 Nr ogłoszenia: 739649
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  4. Poz. 543870. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000293711. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.11.2007. [RDF/369488/18/96]
    MSiG 193/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/369488/18/96 Nr ogłoszenia: 543870
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  5. Poz. 543869. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000293711. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.11.2007. [RDF/369487/18/695]
    MSiG 193/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/369487/18/695 Nr ogłoszenia: 543869
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  6. Poz. 534139. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS D 0000293711. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.11.2007. [RDF/369486/18/294]
    MSiG 192/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/369486/18/294 Nr ogłoszenia: 534139
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.07.2018 okres OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  7. Poz. 266287. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000293711. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.11.2007. [WA.XIII NS-REJ.KRS/52209/17/10]
    MSiG 167/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/52209/17/10 Nr ogłoszenia: 266287
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.08.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 06.07.2017 okres OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
  8. Poz. 364690. G4 KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000293711. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.11.2007. [WA.XIII NS-REJ.KRS/59791/16/690]
    MSiG 215/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/59791/16/690 Nr ogłoszenia: 364690
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.10.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2016 okres OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
G4 Konstrukcje nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji G4 Konstrukcje wynosi 85,0%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 84,48% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 85,0% w 2018 roku.
• 0,52% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
G4 Konstrukcje charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon custom:bullet-chevron
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 3 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla G4 Konstrukcje wynosi 3 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 12 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 12 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 3 tys. zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 12 tys. zł w 2018 roku.
• 9 zł w 2017 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne G4 Konstrukcje wyniosły 50 385 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów G4 Konstrukcje wyniosła 71 974 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 71 974 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 71 974 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 18 986 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 52 988 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 70 000 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 62 368 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 71 974 zł sumy bilansowej i 18 986 zł kapitału własnego w 2018 roku.
• 141 974 zł sumy bilansowej i -43 383 zł kapitału własnego w 2017 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 86,65%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 328,5%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 46,4%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 95 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 304 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3570 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania G4 Konstrukcje wyniosły 52 988 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 71 974 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 73,6%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 132 368 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 52 988 zł w 2018 roku
• 185 356 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 57 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 74% w 2018 roku
• 131% w 2017 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji G4 Konstrukcje wynoszą 71 974 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Cykl konwersji gotówki

Brak danych o cyklu konwersji gotówki.


Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji G4 Konstrukcje wynoszą 50 385 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 50 385 zł, czyli 100% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 50 tys. zł w 2018 roku
• 11 tys. zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty (druk mikro). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja G4 Konstrukcje wykazała przychody na poziomie 134 418 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 66 141 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 3773 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 62 368 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 5,7% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 3773 zł w 2018 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja G4 Konstrukcje wykazała zysk netto większy niż 83% organizacji z branży "Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 47% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 44% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 54% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 97% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 99% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 97% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 80% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 83% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 47% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 44% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był wyższy niż 54% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 0,00
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 50 384,85
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 0,00
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 0,00
IV. Pozostałe koszty 50 384,85
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 134 418,16
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 17 891,99
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 3 773,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) 62 368,32

Pełne sprawozdania finansowe organizacji G4 Konstrukcje składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 5 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 5 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2018
−5 dni
2017
−5 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Pietrzyk Wojciech posiada 67 udziałów, które stanowią 67% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Koj Zbigniew posiada 33 udziały, które stanowią 33% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 15.07.2011 jest Pietrzyk Wojciech kontrolujący 67% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 27.11.2007 do 15.07.2011 najwięcej udziałów posiadał Pietrzyk Wojciech (50%).

Reprezentacja