Organizacja Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie osiągnęła 1 983 380 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 982 869 zł. Pozostałe przychody to 511 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 852 983 zł.
Zysk netto wyniósł 129 886 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -195 701 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 983 380 zł w 2025 roku. • 4 930 555 zł w 2024 roku. • 4 392 653 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 14 120 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 129 886 zł w 2025 roku. • 222 788 zł w 2024 roku. • 233 982 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie wynosi 2 727 081 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
885 283 zł a 4 958 449 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 8572 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 727 081 zł w 2025 roku. • 4 969 810 zł w 2024 roku. • 4 498 087 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie wynosi 171 tys. zł.
EBITDA Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie wynosi 171 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
18 989 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 170 898 zł w
2025 roku. • 263 391 zł w
2024 roku. • 282 072 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
13 212 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 170 898 zł w
2025 roku. • 263 391 zł w
2024 roku. • 282 072 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,011% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2025 roku. • 0,21% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie wynosi 138 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 26 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 404 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 26 tys. zł a 404 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 138 tys. zł w 2025 roku. • 167 tys. zł w 2024 roku. • 142 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 26 tys. zł w 2025 roku. • 40 tys. zł w 2024 roku. • 42 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 404 tys. zł w 2025 roku. • 360 tys. zł w 2024 roku. • 287 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie wyniosły
1 811 971
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-29 652 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 338 891 zł w 2024 roku • 274 249 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
7% w 2024 roku •
7% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie wyniosła 2 110 966 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 084 966 zł.
a
ktywa trwałe to 26 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 110 966 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 930 588 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 180 378 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 162 505 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 110 966 zł w 2025 roku. • 3 645 568 zł w 2024 roku. • 2 085 392 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 11%.
Marża operacyjna wyniosła 9%.
Marża netto wyniosła 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie wyniosły 930 588 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 110 966 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 44%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 52 427 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 930 588 zł w 2025 roku • 2 590 076 zł w 2024 roku • 1 240 429 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 44% w 2025 roku • 71% w 2024 roku • 59% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie wykazała przychody na poziomie 1 983 380 zł.
Organizacja zarobiła 142 732 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 12 846 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 129 886 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1232 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 12 846 zł w 2025 roku • 22 034 zł w 2024 roku • 23 141 zł w 2023 roku
Organizacja Zrzeszenie Producentów Rolnych Powiśle W Sieciechowie wykazała zysk netto większy niż 71% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw".
Organizacja wykazała przychód większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 67% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 71% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 47% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 60% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 46% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 67% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.04%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 14 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 9 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 198 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 90 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+198
dni względem terminu
9
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies.16-04-2026
2024
−4 mies. 1 dni16-03-2025
2023
−4 mies. 19 dni27-02-2024
2022
−3 mies. 5 dni11-04-2023
2021
−6 mies. 21 dni28-03-2022
2020
−7 mies. 4 dni15-03-2021
2019
−6 mies. 19 dni30-03-2020
2018
−3 mies. 19 dni28-03-2019
2018
−6 mies. 17 dni19-10-2018
2017
+3 mies. 6 dni19-10-2018
2016
+15 mies. 11 dni19-10-2018
2015
+27 mies. 16 dni19-10-2018
2014
+39 mies. 22 dni19-10-2018
2013
+51 mies. 27 dni19-10-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki